Elamusterohked hetked koduõues aastaringselt – uju, grilli või pea aiapidu jõulu- ja jaanipäeval

Sisuturundus
Koduaias võib mõnusalt aega veeta igal ajal ja igal aastaajal. | Tootja/Arctic Spas

Oma veekogust koduaias unistavad paljud majaomanikud, sest eestalne juba oskab vett hinnata. Võimalus on oma aeda rajada silmailu pakkuv kujunduselement tiigikese näol, aga hoopis praktilisem ja otstarbekam on koduaeda hankida minibassein ujumise ja veeteraapia nautimiseks. Ja seda iga ilmaga. Põnevust, tegevust ja efekti saab sinu majapidamine ja pere igal juhul juurde.

Eestis viimastel aastatel hinnas iga ilmaga kasutatavad minibasseinid, sest vees kümblemisest ei soovita loobuda ka külmemal ja pimedamal ajal. Meie kliimat arvestades ongi enamik aastast jahe ja pime.
Meie kliimas sobivad veemõnude nautimiseks madala tarbimiskuluga, nutikalt soojustatud ja vastupidavast materjalist mugavad välivannid, mida on kerge hooldada ja lihtne paigaldada. Just neile kriteeriumitele vastavad Kanada ettevõtte Arctic Spas pilkupüüdvad massaaži- ja mullivannid, mille esinduskauplus asub Tallinna külje all Viimsis. Arctic Spas kuulub maailma innovaatilisemate ja kvaliteetsemate massaaživannide ning minibasseinide tootjate esikümnesse.

Arctic Spas minibasseinidel on ergonoomilised istmed, automaatne veepuhastussüsteem ja lai lisafunktsioonide valik, seda nii mullivanni omaduste kui ka aroomi-, heli- ja valguseteraapia võimaluste osas, muutes vees ajaveetmise eriliseks elamuseks.
2012. aastal arendas Arctic Spas lisaks välja põneva alternatiivi klassikalistele basseinidele ehk swim spa kontseptsiooni, mis võimaldab ka kodustes tingimustes edukalt vastuvoolu ujumist harrastada.

Arctic Spas esinduskauplus pakub lisaks õuebasseinidele ka palju muud, keraamilistest grillidest alustades kuni integreeritavate aiamajadeni välja. Kõik esindatud kaubamärgid pärinevad oma kategooria tipptegijatelt.
Ettevõte pakub vaid kõrgkvaliteetseid tooteid, millele kehtivad pikad garantiitingimused ning millele pakutakse vajadusel nii garantii vältel kui ka järgselt hooldust. Klienti ei jäeta iial hätta ja firma tegutseb põhimõttel „et Eestimaa kliimas oleks mõnus ja mugav aastaringselt koduõues aega veeta”.

Aastaringselt saab veemõnu nautida nii sees kui väljas

Soome disainiauhinnna võitnud pinnase või terrassi sisse ”uputatav”, ruumikas ent taskukohane tilgakuju meenutav välibassein DROP sobib aastaringseks kasutamiseks nii sees kui väljas. Ergonoomiline disain ja libisemisvastase pinnaga sisetrepp koos erinevate lisafunktsiooni võimalustega teeb sellest moodsa alternatiivi vanakooli kümblustünnile. Lisaks elektriküttele ja maja küttesüsteemiga ühendamise võimalusele on DROP köetav ka puudega.

Ilmastikukindlad lõkkelauad loovad romantilist meeleolu

Elav tuli ei jäta külmaks ühtegi eestlast. Miks mitte nautida jaanipäevale omast lõkkehõngu ka jahedamatel kuudel. Hubase aiapeo õnnestumiseks leiate Arctic Spas e-poest ilmastikukindlad lõkkelauad, kus tuli hõõgub oma täies soojuses ja eheduses, ainult suits ja sädemed puuduvad! Selle gaasiballoonil töötav terrassisoojendi saab turvaliselt ja lihtsa vaevaga paigaldada nii terrassi peale kui ka mõne aiaelemendi sisse.
 

Aiamajad pakuvad varju iga ilma puhul

Et aiakoosviibimised ei sõltuks ilmataadi suvast uuri lähemalt arcticspas.ee lehel pakutavaid erinevatele arhitektuurilistele lahendustele lihtsasti kohandatavaid ja rikkalike lisafunktsioonidega alumiiniumist aiamaju ja katusealuseid.
Puldi või nutiseadmega juhitavad paneelid, vihma- ja tuuleandurid automaatseks sulgumiseks, LED valgustid, infrapunasoojendid, helisüsteem ja palju muud – kõik see on võimalik!

 

Keraamilisel grillil võid jõuluprae valmistad kasvõi jõuluhommikul

Keraamilistel söegrillidel valmib toitu aeglaselt ning liha ei lähe kõrbema. Seejuures pole  tarvis kasutada rasvaineid ning toitained säilivad paremini. Seega saame valmistada tervislikumat toitu. 
Big Green Egg grillid põhinevad enam kui 3000 aastat Aasias küpsetamiseks kasutatud traditsioonilistel puuküttega saviahjudel. Tänapäevaste teadmiste, tootmisprotsesside ja uudsete materjalidega on selle põhjal välja arendatud täiuslik grill.
Toidu valmistamisel kulub väga vähe sütt. 
Küpsetada saab mõne kraadise täpsusega temperatuurivahemikus 70 – 350 C sõltumata välistemperatuurist. Olenemata aastaajast saate head toitu valmistada õues. Näiteks võite jõuluhommikul roa küpsema panna ja õhtul koju jõudes sooja, mahlast liha nautida.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid