Kuidas mängida live kasiino mänge?
OlyBet
Sisuturundus

Live kasiino pakub elamusi, millesarnast on raske leida arvuti vastu mängides.

Live kasiinod lubavad mängijal kogeda ehtsa kasiino melu ilma kodust lahkumata. Mängijad näevad teisel pool ekraani päris krupjeed, keda filmitakse stuudios. Samuti on võimalik mängu ajal omavahel suhelda.

Suurema autentsuse tõttu sobib live kasiino ka professionaalsetele mänguritele, kes soovivad oma oskused proovile panna. Samas on live kasiino laudade panuselimiidid väga madalad, mistõttu võib ka algaja mänge proovida.

Live kasiinode mänguvalik

Erinevalt mitmesajast kasiinomängust on live kasiino valikus üldjuhul vaid mõnikümmend mängu, mille seast valida. Kõige levinumad live kasiino mängud on Blackjack, rulett, Baccarat ja erinevad pokkerid. Ehkki mänguliike on vähe, ei tähenda see, et mänge oleks vähe. OlyBetis on näiteks üle 30 erineva Blackjacki laua, kõik erinevate panuste ja tingimustega. Mõned kasiinod on otsustanud mänguvalikut veelgi laiendada, võimaldades ka raharatta mänge või midagi muud.

Live diileri tutvustus

Live kasiino üheks peamiseks tunnuseks on live diiler. Tegemist on päris inimesega, kes juhib mängu reaalajas nii nagu teeb seda krupjee maapealses kasiinos.

Ülekandeks kasutatakse spetsiaalset pildi- ja helisüsteemi edastuse tehnoloogiat, tänu millele mängija näeb ja kuuleb, kuidas diiler mängu juhib. Lisaks on enamikes live kasiino mängudes vestluse kasutamise funktsioon, mille abil saab mängimise ajal diileriga suhelda. Nii saab mängija paluda diileril võtta juurde lisakaart või jääda juba olemasolevate kaartidega.

Kuidas mängimist alustada?

Mängimise alustamiseks vali välja sobiv kasiino, registreeri kasutajaks ning alusta mängimisega. Populaarseimad mängud on üldjuhul live Baccarat, rulett ja blackjack.

Live diileriga Baccarat on üks esimesi mänge, kus tutvustati live diileriga mänguformaati. Live Baccarat mängus kehtivad samad reeglid kui tavalises mängus, lihtsalt selle erinevusega, et mängu korraldab live diiler.

Live ruleti kasiinomäng on samuti live kasiino mängude armastaja üks lemmikvalikuid. Live Blackjackis on kõigist live kasiino mängudest parim diiler ning nauditavam suhtlus teiste mängijatega. Seetõttu on live diileriga Blackjack mängijate hulgas populaarsem kui teised Blackjacki mängud. Lahing mängija ja diileri vahel on põnev.

Live kasiino plussid ja miinused

Plussid:

Live kasiino mõjub usaldusväärsemalt kui juhuslike numbrite generaatori usaldamine.

Sul on mängimise ajal tugi – kui tavamängude puhul peab ühendust võtma klienditeenindusega, siis live kasiino mängude puhul lahendatakse probleemid kiirelt.

Sa ei pea järgima etiketti – kui tava kasiinosse minnes tuleb üle vaadata enda riietus, siis live kasiinos ei pea sellepärast muretsema.

Miinused:

Piiratud mänguvalik – live kasiino mänge on tunduvalt vähem kui slotikaid ning valik seetõttu piiratum.

Diiler võib olla eksitav – live kasiinos võib olla mängule keskendumine keerulisem kui tavaliselt ning seetõttu ei sobi see neile, kes soovib sügavamalt mõelda ja keskenduda.

Live kasiino boonused

Nii nagu teistes kasiinomängudes on ka live kasiinos palju boonuseid. Tervitusboonused on live kasiinode puhul haruldasemad, levinumad on erinevad jooksvad kampaaniad. Kõige tavalisemad live kasiino boonused on seotud mõne konkreetse mängutüübiga ning tavaliselt on boonuse saamiseks loodud teatud ülesanne – Blackjacki puhul võib see olla näiteks see, et kokku tuleb saada mingi mast.

Uuel mängijal on võimalik preemiat saada, kui kasutada tavalist tervitusboonust. Küll aga tasub meeles hoida, et tavaliselt ei lähe live kasiino mängud arvesse läbimängimisnõude täitmisel.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid