Nüüd ei saa enam eksida: JELD-WEN Door Designer mobiilirakendusega leiad kõige sobivama ukse

Sisuturundus
Valitava ukse sobivusest saab palju parema ülevaate. | Tootja/JELD-WEN

Uks ei ole lihtsalt üks avatäide seinas. Uks võib sulanduda sisekujundusse või domineerida eraldiseisva sisekujunduselemendina - igal juhul on uks oluline osa igast kodust! Ukse valikul tuleb alati tähelepanu pöörata keskkonnale, millesse uks paigaldatakse. Kuidas aga valida oma koju sobiv uks, et sellega hiljem ka rahul ollakse?

Uue ukse valimine on nüüd lihtsam, kui kunagi varem. Leia lai ja põnev valik uksi vaid kolme sammuga. Tee lihtsalt nutiseadmega foto ukseavast ja leia üles oma maailma parim uks.

Sageli ongi keeruline ette kujutada, et kuidas uus uks näeb kodus välja enne paigaldamist. Kuidas välisuks sobitub maja välisilmega ning kuidas võiks välisuks sobida esiku interjööriga? JELD-WENi uue mobiilirakenduse abil on lihtne näha, kuidas erinevad uste mudelid sobituvad tegelikku keskkonda.
Kuidas toimida?

* Esiteks vali rakendusest sise- või välisuks, üksik- või paarisuks, klassikaline või modernne disain.

* Seejärel pildista olemasolevat ukseava kodus.

* Säti paika ukseraami nurgad.

* Seejärel sobita sinna erinevaid JELD-WEN ADVANCE-LINE uksi. Rakenduses saad proovida ka erinevaid põhivärvi- ja spoonivariante. Näiteks ADVANCE-LINE ustega on võimalik tellida oma NCS värv. Klaasinguga ustel on võimalus valida klaasivariante.

* Peale sobiva ukse leidmist vajuta “SALVESTA” nuppu selleks, et salvestada pilt oma nutitelefoni pildigaleriisse. Pilt salvestatakse koos ukse mudeli ja valitud värvi või spooni infoga.

* Näita tehtud pilti edasimüüjale ning lähima edasimüüja leiad JELD-WENi rakendusest või kodulehelt.

Sarnased artiklid