Osale Kodu Kauniks 2018 konkursil! Kaunid ja põnevad aiad saavad vääriliselt hinnatud!

kodus.ee
Kaunid aiad saavad hinnatud vääriliste preemiatega. | Ühinenud Ajakirjad

Aiakonkursil osalemiseks saada 15.juuliks vähemalt 8 fotot oma kodust ja saa osa 15 000 € auhinnafondist. Kui sa tead kedagi, kelle kaunis aed võiks sellel konkursil osaleda, siis jaga seda infot temaga. Vaata ja loe konkursist lähemalt SIIT

Äkki naudid just Sina suve Aasta aias 2018?
Aasta aias on omanäoline kujundus, elujõulised taimed ning eeskujulik hooldus. See on terviklik ja toimiv tegusa pere iga liikme jaoks, samas ka visuaalselt kaunis kooslus, kus asjatundlikult valitud taimed, need aia peamised elanikud, end hästi tunnevad. Aiakonkursil osalemiseks saada 15. juuliks vähemalt 8 fotot oma aiast ja saa osa 15 000 € auhinnafondist. Vaata lähemalt SIIT.

Parim maastikukujundus
Parima maastikukujunduse preemia keskendub eelkõige aedadele, kus aiaruum juba maastiku mõõdu välja annab. Suurte pindade oskuslik kujundamine ning korrashoid on suur töö ning tunnustamist väärt looming. Maastiku parimate külgede väljatoomine ja eluliste nõuetega sidumine muudab koduümbruse ühtaegu nii kauniks kui ka praktiliseks.
Aiakonkursil osalemiseks saada 15.juuliks vähemalt 8 fotot oma aiast ja saa osa rikkalikust auhinnafondist. Vaata lähemalt SIIT.

Noore pere aed
Parim noore pere aed kasvab, areneb ja täiustub koos perega. Noore pere aias on tegutsemisruumi ja -võimalusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Selle preemia võitnud aed on eeskujulikult elurõõmus ja täis kasvamislusti, seal on ka katsetamisjulgust ning vahvaid ideid. Aiakonkursil osalemiseks saada 15.juuliks vähemalt 8 fotot oma aiast ja saa osa 15 000 € auhinnafondist. Vaata lähemalt SIIT.

Parim õueruum
Parimat õueruumi iseloomustavad maitsekad piirded ja väravad, igapäevaelu ja argiseid toimetusi toetav haljastus. See on õu ja aed, mis on ratsionaalselt korraldatud ja visuaalselt kaunis, mugav ning kergesti hooldatav. Selles aias võib aimata vilgast suvist õueelu ja mõnusaid talviseid vaateid. Aiakonkursil osalemiseks saada 15.juuliks vähemalt 8 fotot oma aiast ja saa osa rikkalikust auhinnafondist. Vaata lähemalt SIIT.

Sarnased artiklid