Osale konkursil: Eesti kõige kaunimad kortermajad

kodus.ee
2014. aastal pärjati kõige kaunimaks kortermajaks Õilme 5 Tallinnas. | EKÜL

Eesti Korteriühistute Liit (EKÜL) ootab taas kortermaju osalema kauneima kortermaja konkursil. Konkursile esitatud objektide puhul vaadeldakse terviklikku ruumimõju, heakorda, haljastust ning väikevorme. Kandideerimistaotluste ja fotode esitamise tähtaeg 9. juuni 2017.

Konkurss „Kauneim kortermaja“ on üle-eestilise konkursi „Eesti kaunis kodu“ erikategooria, mis toimub alates 2009. aastast Eesti Korteriühistute Liidu ja Eesti Kodukaunistamise Ühenduse koostöös. Konkursi korraldab Eesti Korteriühistute Liit, lõpliku valiku teeb Eesti Kodukaunistamise Ühendus. Kauneima kortermaja esindajale antakse üle autasu Vabariigi Presidendilt ja Eesti Korteriühistute Liidult.

Osalema oodatakse kõiki korteriühistuid, kes on pööranud erilist tähelepanu oma maja ümbruse heakorrale ja haljastusele ning kujundanud korterelamule silmapaistva koduümbruse. Konkursil osalemiseks on vajalik esitada kandideerimise taotlus etteantud vormil  ja 6-10 fotot e-postiga [email protected]. Ei maksa lasta end heidutada sellest, kui praegu ei ole teie koduümbrus nii roheline ja kaunis kui suvel - konkursile esitatavad fotod võivad olla tehtud ka eelmisel aastal.

“Inimesed tunnevad oma kodumaja korrastamise vastu elavat huvi,” kinnitas ka Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse liige Urmas Mardi. “Aina enam näeb korrastatud kortermaju, aga korda tehakse ka majaümbrus – maja ümber istutatakse puid ja põõsaid, tehakse korda rõdusid, luuakse lastele maja juurde vaba aja veetmise võimalusi, rääkis ta. Mardi sõnul on toimunud oluline muutus ning inimesed on hakanud mõistma, et kortermaja on neile koduks, mille eest võimalikult hästi tuleb hoolt kanda. “Teadlikud omanikud muudavad ka ühistud tugevamaks ning nii tuleb järjest juurde terviklikult renoveeritud ja tänapäevastatud elukeskkonnaga elamuid.”

Vaata ka varasemalt Eesti kõige kaunimaks pärjatud kortermajade galeriid!

 

Sarnased artiklid