Päikesevarjud ja markiisid muudavad kevad-suvised õuepeod mõnusamaks

Sisuturundus
Tentest

Kuumal suvepäeval ei meeldi kellelgi istuda lõõskava päikese all. Mõnusat äraolemist õues võib segada ka vihmasabin.

Õnneks on olemas päikesevarjud ja markiisid, mis need mured lahendavad.

Lõõskava päikese all ei meeldi kellelgi kuumal suvepäeval istuda. Samuti segab õues mõnusat äraolemist vihmasabin. Õnneks on olemas päikesevarjud ja markiisid, mis need mured lahendavad.
Tentest on Eesti suurim pop-up telkide, päikesevarjude, markiiside ning PVC-hallide tootja ja tarnija, pakkudes oma klientidele erinevaid lahendusi alates 2002. aastast.

Viimase aja üks populaarsemaid tooteid on külgpostiga päikesevari Scandipro Ultra SA.

Vari Premium SA sobib kasutamiseks väliüritustel, koduaedades, terrassidel ning välikohvikutes. Vari pakub kaitset ilmastikuolude eest, kuid samas ka suurepärast võimalust oma kaubamärki pilkupüüdvalt eksponeerida. Vari avaneb lihtsalt, kate on vastupidavast, raskesti süttivast, vee- ja UV-kindlast polüesterkangast. Vari on komplekteeritud puldilt juhitava LED valguskomplektiga.

Küljel asetseva tugipostiga tugeva konstruktsiooniga päikesevarjud võimaldavad varjualust ala vabalt kasutada.


Markiisiga päikese, vihma ja tuule vastu

Hea valik on ka markiis, mis kaitseb rõdul või terrassil päikese, vihma ja tuule eest. Lisaks kaitseb markiis mööblit ja taimi, andes samas majale uue ja meeldiva väljanägemise. Tentest valikus olevad markiisid on nn. täiskassettmarkiisid, st. kinnises asendis katab Tentesti markiiside metallkassett katteriide täielikult, kaitstes seda niiskuse, mustuse ja pleekimise eest. Markiis on avatav 3 m ulatuses ning markiisi kaldenurka on võimalik muuta. Paigaldada saab markiisi kõikidele seinatüüpidele.

Tentest markiisid on täisautomaatsed, komplektis on ka kaugjuhtimispult.

Rohkem infot saad SIIT!

 

Sarnased artiklid