Siksak rahvuslikest mustritest inspireeritud tekstiilidega saad kodule anda kauni ja värske ilme

kodus.ee
Sisuturundus
Voodikate Arboleda sarjast. | Tootja/Siksak

Siksak Sisustustekstiilid kaubamärgi all tegutsev Eesti ettevõte omab pikaajalisi kogemusi kardinate, madratsikatete, voodipesu, voodikatete, laudlinade ja muude sisustustekstiiltoodete õmblemises. Siksaki tektiilidega saad kodule anda sooja ja hubase atmosfääri, luua pühade eel ka veidi rahvuslikku meeleolu. 

Soovid enne tähtpäevi anda oma kodule pidulikuma ilme või kevadet oodates lihtsalt värskendada kodu interjööri? Tekstiilid loovad selleks lihtsa ja suurepärase võimaluse. Soetad uued kardinad, päevatekid, voodipesu, padjakatted ja laudlinad ning lisaks põnevad mööbli- ja toolikatted – kodu näebki juba välja nagu oleks läbinud värskendusremondi.

Pakume tähtpäevade eel välja valiku toredaid tooteid, mille hulgast leiad kindlasti ka oma lemmikud. 

Tumedates toonides voodikate Viena. | Tootja/Siksak

Voodikatetega lisad magamistoale vürtsikaid aktsente. Vastavalt soovile võid näiteks valida kvaliteetsest gobeläänkangast suurema lillemustriga tumedama voodikate Viena, millel on toredad laiad triibukandid servades  või siis heledama lillemustriga triibukandiga voodikatte Arboleda, mis  õhkab kevadvärskusest. 

Padjad on alati kodule lisanud mugavustunnet ja pehmust. Vastavalt kodu stiilile võid valida kahepoolse triibulise või siis tumedama lillemustrilise dekoratiivpadja Viena.  Heledamaid toone armastav sisustaja saab loomulikult valida heledatriibulise ja heledama lillemustrilise padja sarjast Barahona.  Padjakatteid saab lukuga hõlpsasti eemaldada. Kombineerimisvõimalusi on patjadega palju.

Uhket lauda kaunistab alati laudlina. Sarnases stiilis ja võtmes teiste toodete kangastega saad koju valida lauale ka laudlinu või linikud. Gobeläänkangast punastes toonides või siis tumedamates toonides triipudega hästi hooldatava liniku Viena sarjast. Heleda tooni austajad saavad liniku valida Arboleda või Barahona sarjast.

Kodus peab olema meeldiv olla. Erinevate tektstiilidega mängides ja kaunistades saad luua just sinu meeleolule sobiva õhkkonna.

Lähemalt saad Siksaki toodete valikuga tutvuda siin. Samuti jälgida ettevõtte tegemisi Facebookis.

 

Sarnased artiklid