Soovid aeda midagi erilist? Veebipoest seemned.ee saad eripäraste taimede seemneid

Sisuturundus
Mitmeaastaste taimede uhke valik. | seemned.ee

Tomat ei pea alati olema punane. Miks mitte hoopis valge või pruun tomat?  Triibuline peet näeb toidulaual kindlasti väga efektne välja. Lilla porgand üllatab paljusid. Seda kõike võid sa ise järele proovida ja sel hooajal midagi teistsugust katsetada.

Meie e-poest leiate erinevate Euroopa seemnetootjate seemneid. On vanu ja tunnustatud sorte (kurk ’Adam’, ’Dirigent’, ’Saladin’, tomat ’Malle’, ’Härjasüda’ ’Tolstoi’), aga ka uusi, põnevaid ja vähetuntud sorte (kollane, valge ja triibuline peet, lilla porgand, must paprika, roheline, valge ja pruun tomat jne).
Meie üks eesmärkidest ongi just otsida vähemlevinud, põnevaid ja ka eksootilisemaid seemneid ja neid klientidele pakkuda, sest "tavalisi" seemneid pakuvad ju paljud poed. Samuti on meie poes olemas kõigi Eestis aretatud köögiviljasortide seemned. Ka lilleseemneid on meil erinevaid: on suvelilli, amplililli, püsililli kui ka kõrrelisi. On neid, keda on seemnest lihtne kasvatada ja on ka neid, kelle kasvatamiseks läheb vaja juba kogenud aiapidaja kätt.

Meie e-pood asub aadressil seemned.ee

Pildigaleriist leiad väikese valiku toredatest ja põnevatest pakkumistest.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid