STIHL tõi turule uued akuniidukid

Sisuturundus
Muruniidukil on väga suur roll kauni muru saamisel. | Tootja

Kasutades võimsaid STIHL liitiumioontehnoloogial põhinevaid akusid nii COMPACT, kui PRO seeriast, suudavad need niidukid hakkama saada enamuste koduste niitmistöödega kuni 500m2 suurustes aedades. Samas on võimalik samu akusid kasutada ka teistes samasse seeriasse kuuluvates akuseadmetes. Lisaks sellele iseloomustab STIHL akuniidukeid juba tuntud usaldusväärne tehnoloogia, suur kasutusmugavus ning vaikne ja heitgaasivaba töötamine.

Akuniiduk RMA 235. | Tootja

Akuniiduk RMA 235 (COMPACT seeria)

Kogukaaluga vaid 14kg, niitmislaiusega 33cm, tsentraalse niidukõrguse reguleerimisega ning 30 l suuruse murukogumiskorviga RMA 235 sobib väikeste platside ja koduaedade niitmiseks. Niiduki juhtkäepidemel on kaks kõrgusastet, võimaldades kasutada niidukit individuaalsetest eelistustest lähtuvalt. Samuti on võimalik juhtraud kompaktselt kokku keerata, et tagada ruumisäästlik hoiustamine.

Akuniiduk RMA 339C. | Tootja

Akuniiduk RMA 339C (COMPACT seeria)

See niiduk on kerge ning hea manööverdusvõimega, 37 cm laiune niitmisulatus teeb selle niiduki iseäranis sobivaks keskmistesse koduaedadesse niidualaga kuni 400 m2. Praktiline ühepoolne juhtkäepide võimaldab murukogumiskorvi eemaldada ja tühjendada vaid ühe käega.

Akuniidukid RMA 443C ja 443TC (PRO seeria)

Tänu 41cm niidulaiusele, suurele 55L mahuga murukogumiskorvile ning TC mudelil ka tagumiste rataste veosüsteemile läheb niitmistöö RMA 443C ja RMA 443TC mudelitega kiiresti. Selle automaatne ECO-süsteem reguleerib ise vastavalt niidetavale pinnale mootori kiirust, mis koostöös optimaalseimalt õhuvoolu juhtiva niiduteraga tagab eriti pika niitmisaja ühe akutäiega. Ühepoolne juhtkäepide muudab töö samas ka oluliselt ergonoomilisemaks.

Akuniiduk RMA 448TC. | Tootja

Akuniiduk RMA 448TC (PRO seeria)

Niidulaius 46 cm, tagumiste rataste veosüsteem, topeltlaagritel rattad, need on ainult mõned märksõnad, mis iseloomustavad RMA 448TC niitmisvõimekust suurematel murulappidel. Lisades siia ühepoolse juhtkäepideme, mille kõrgus on reguleeritav, tsentraalse niidukõrguse reguleerimise ja avatava kaanega 55 l mahuga murukogumiskorvi, on tulemuseks akuniiduk, mis iseloomustab täielikult STIHL seadmeid – mugav ning kiire töö!

Sarnased artiklid