Vaata, kuhu minna Hiiumaa kodukohvikute päevadel
kodus.ee
Kodukohvikute päeval saad ühest oduõuest teise liikuda ja hääd-paremat maitsta. | Shutterstock

Sel nädalal, 3.–6. augustini toimuvad taas Hiiumaa kohvikutepäevad - koduste ühepäevakohvikutega tehti just Hiiumaal esmakordselt Eestis algust, ja seda juba aastal 2007. 

Täna, ehk siis 3. augustil alustatakse sissejuhatava kohvikutuuriga Kassaris - seal ootavad viis vahvat ühepäevakohvikut kella 12-20 külalisi. Vaata kaardilt, kuhu täpsemalt minna saab!

Eelkohvikuid saab mitmes paigas nautida ka reedel, 4. augustil, ent suurem kohvikutetrall läheb lahti laupäeval, 5. augustil: kalapidu, Eesti 100 süldipidu ja mis kõik vahvad kohad veel ootavad külalisi. Kes päeva hiljaks jääb saab aga 6. augustil nautida järelkohvikuid. Vaata aga kaardilt kuhu minna ja sõida nädalavahetuseks Hiiumaale kohvitama!

Loe ka seda, mida oleme varasemalt Hiiumaast ja hiidlaste tegemistest kirjutanud: näiteks seda, kuidas tegutseb seal disainivabrik, kuidas näeb välja Kärdlas koduõuel taaskasutusmaterjalidest meisterdatud vahva mängumaa, kuidas soojustada vana palkmaja ja milline võrratu pelgupaik on Kassaris perekond Mikul. Lisaks õpetab hiidlasest meister kiviaeda laduma!