Värske Kodu&Aed | Väikesed kodud ja toataimed sisustusmoes
kodus.ee
Efektsel pilttapeedil säravad monstera, lehvikpalm ja kuuking. | Pixers

Ilmunud on värske, 2018. aasta jaanuari Kodu&Aed. Heidame kiire pilgu, mida põnevat sealt leida võib.

Ajakirja kodulood räägivad seekord just väikestest pesadest. Piilume sisse 34 m2 uude korterisse, mille sisustamine on nõudnud üksjagu hoolt, vaeva ja nutikust. Kõik eluks vajalik tuleb ju piiratud pinnale ära mahutada.
Seda enam on põnev külastada 23,5 m2 kodu, kus noor inimene on oskuslikult sisustanud endale romantilise eluaseme. Igal juhul vaatamist, lugemist ja teada saamist väärt materjal.

Sisekujunduses teeb ilma troopika, mis sobib nii dekooriks kui lillepotti. Ajakirjas näeb põnevaid leide ning saab ka nõu, kuidas neid taimi kasvatada.
Praegusel kõige pimedamal ajal tuleb rääkida valgustusest. Seekord on sisekujundaja fookuses esik ja panipaik. Tarvilikus nõuanded, kuidas nendes kohtades valgustus lahendada.
Ilma pesumasinata me ei kujuta oma elu enam ette. Aga kas pesukuivati on ka muutumas möödapääsmatuks või ajame siiski läbi veel pesunööriga? Igal juhul peatume lähemalt pesukuivatite võimalustel.

Tutvustame lähemalt tõeliselt suurt aeda ja proovime teada saada, mis nippidega seda korras hoitakse. Muide, see aed võitis Kodu&Aia konkursil „Kodu kauniks 2017” parima maastikukujunduse preemia.
Mida head on bataadis ehk maguskartulis? Kuidas seda kasvatada ja mida maitsvat sellest köögiviljast valmistada saab, seda kõike saab värskest Kodu&Aia jaanuari numbrist lugeda.
Aleksei Turovski pajatab ajakirjas põneva loo oma lapsepõlves kõige enam meelde jäänud lemmikloomadest.
Sisukat avastmist ja lugemist!

 

Kodu&Aed

Ajakirja Kodu&Aed 2018. a jaanuari number.
Ühinenud Ajakirjad

Artikli märksõnad