Võida vinge auhind: osale sügismängus "Parim purki!"
kodus.ee
Saada oma hoidisteretseptid osalema Magaziini ja Kodus.ee sügismängus "Parim purki" | Shutterstock

Keedad moosi või kupatad seeni, teed sisse kurke, marineerid tomateid või valmistad letšot? Kes tublisti kodus hoidised teeb, on oodatud osalema Kodus.ee ja Magaziini sügismängus "Parim purki!"

Suurim Eesti juurtega kodu- ja aiakaupade kett Magaziin loosib nimelt kõigi osalejate vahel välja kolm 100 euro suurust kinkekaarti. Loosiratas keerleb kolmes kategoorias: 1) moosid ja kompotid, 2)seenehoidised , 3) muud hoidised.

Mängus saad osaleda nii:

1. Hakka Kodus.ee Facebooki fänniks (vajuta Kodus.ee FB lehe päises «Like» ja "Follow").
2. Jaga Kodus.ee sügismängu "Parim purki!"  teemalist postitust oma seinal Facebookis

3. Saada meile aadressil kodus@ajakirjad.ee oma parima hoidise retsept.  Võid saata ka kuni kolm retsepti: igast kategooriast ühe. E-maili teemareale märgi "Parim purki!"

4. Viimane päev, kui hoidiste retsepte saata, on 1. november 2017, siis lööme mängu lukku!

Võid soovi korral juurde lisada ka hoidise foto: see peab aga olema hea kvaliteediga (vähemalt 800x517 pikslit)  Kui on, võid lisada ka oma retsepti tutvustava video lingi. Kindlasti märgi ka ära fotode/video autor. Lisa ka kirjale oma kontakt, millelt saame sinuga kiirelt ja lihtsalt ühendust.

Kõik retseptid avaldame kirjastuse Ühinenud Ajakirjad väljaannetes!

"Magaziin tunnustab rõõmuga meisterlikke hoidistajaid, sest meie juurest leiab soodsa hinnaga mitmekesise valiku purke, kaasi ja muud hoidistamiseks tarvilikku. Lisaks pakume seenemetsa minekuks laias valikus kummikuid," rääkis kodus.ee-le Magaziini turundusjuht Margit Lukka.

Usinat hoidistamist ja jääme ootama teie parimaid retsepte!

Artikli märksõnad