Hüvasti, kuivad käed ja narmendavad küünenahad! Pidev hoolitsemine ennetab probleeme ja hoiab käed ka talvisel ajal pehmena.
Just talvel annavad käed märku, et on aeg nende eest tõsiselt hoolitsema hakata.
Mulluses Kodutohtri mainumbris selgitas kepikõnnitreener Kaili Toompalu, mida head kepikõnd meie kehale teeb, ja andis selle harrastamiseks üksikasjalikku nõu.
Randmekanali sündroom ehk karpaalkanali sündroom on üks sagedasemaid kutsehaigusi. Näiteks arvutiga töötajad, õmblejad, kudujad, elukutselised muusikud, noored emad on sageli hädas valutavate randmetega.
Talv kipub kätele kurja tegema: alati ei pea aga kosmeetikaletist midagi ostma, vaid võib vaadata, mida köögis leidub!
Lihtne kätekoorija
Sega 2-3 supilusikatäit oliivõli teelusikatäie soola või suhkruga, sinna juurde teelusikatäis värskelt pressitud si
Randme ja küünarvarre kroonilised koormuskahjustused on väga levinud ning leiavad pahatihti lahenduse alles lõikuslaual. Siiski on randmeid võimalik turgutada ka koduste nippidega, ilma kirurgi abita.
Kas töötad kätega?
Sõrmeotstes on pidevalt nahalõhed, millest ei saa kuidagi lahti. Millega neid ravida? Ega ometi pole tegemist psoriaasi ilminguga? Nõu annab apteeker Kerli Valge.
Sellise probleemiga pöördutakse apteeki küllaltki tihti.
Tähtis osa talvisest kätehügieenist on käte kreemitamine. Käsi võiks kreemitada alati pärast kätepesu. Selle jaoks võiks olla kreemituub ka kontori lauasahtlis.