Lugejamäng

Võta osa ajakirja loomisest ja vasta meie küsimustele! Võidab ajakiri ja võita võid ka sina – küsimustele vastates osaled hinnalise auhinna loosimises.

Lugejamängu auhinnaks on ööpäevapakett kahele neljatärni kuurorthotellis Estonia Resort Hotel & Spa koos teatripiletitega!

 

Pärnu neljatärni-kuurorthotelli Estonia Resort Hotel Spa külastajate käsutuses on väliterrassiga spaa saunade, sisebasseinide, mullivannide, basseinibaaride ja treeninguvõimalustega. Pakutakse 30 heaoluhooldust ja massaaži. Kõigis tubades on lameekraanteleviisor, kaabeltelevisioon ja tasuta wifi-ühendus. Lugejamängu auhinnapakett sisaldab kahe inimese ööpäevast majutust luksustoas koos rikkaliku buffet-hommikusöögiga, piiramatut spaa- ja saunateenuste ning jõusaali kasutamist kogu hotellis viibimise ajal ning kaht piletit valitud etendusele Pärnu teatris Endla.


Lugejamängus osalemiseks saada hiljemalt kuu lõpuks toimetusse vastused meie küsimustele:

  1. Milline oli sinu meelest selles ajakirjas kõige põnevam lugu?
  2. Milline foto äratas kõige rohkem imetlust ja huvi?
  3. Millest soovid edaspidi lugeda?
  4. Miks loed ajakirja Kodu & Aed?
  5. Kas oled ajakirja tellija või ostad üksiknumbreid?

Vasta küsimustele hiljemalt kuu lõpuks:

Liivalaia 13/15,

Tallinn 10118

Oktoobri lugejamäng
Oktoobrinumbris osutus lugejate meelest kõige põnevamaks teemaks puupliit tänapäeva köögis. Elaval tulel toiduvalmistamise võludest ja moodsa aja puupliitidest kõneldi loos „Aeglase elu eelistest”. Lugejamängu auhinna – Hansgrohe väljatõmmatava tilaga köögisegisti Metris – võitis Svea Kont Tabiverest.

Vasta küsimustele siin: