4 kodutrendi, mis toovad tööd ja vaeva

kodus.ee
Kuigi lumivalge mööbel ja stiilsed heledad külgkardinad näevad head välja, nõuab taoline kodukujundus rohkem hooldamist. | 123RF

Kuigi tahad, et kodu käiks moevooludega kaasas, on mõned asjad, mis toovad kaasa rohkelt tööd ja vaeva - kaalu ja mõtle, kas mäng väärib küünlaid.

1. Avatud riiulid köögis

Avatud riiulid köögis. | 123RF

Avariiulitel paistavad asjad mõistagi toredad, aga köögis koguvad need mustust ja rasva. Mõtle hästi järgi, kas viitsid nii riiuleid kui sinna asetatud nõusid pidevalt puhastada. Sama käib ka kööki riputatud kunsti, dekoratiivesemete jms. kohta.

 

2. Jalgadel vann keset vannituba

Jalgadel vann keset pööningul asuvat vannituba | 123RF

Stiilne retrovann püüab pilku, ent sellega on mitu häda - esiteks nõuab ta väga põhjalikku puhastamist nii jalgadelt kui vanni alt ning kui seal on ka dušš, lendab ilma vannikardinata vesi igasse ilmakaarde laiali.

 

3. Pikad heledad külgkardinad

Pikad heledad külgkardinad. | 123RF

Need jätavad küll dramaatiliselt stiilse mulje, ent mõne aja pärast on alumine äär juba värvi muutnud. Eriti siis, kui sul on koduloomad, tuleks taoliste asjade muretsemist põhjalikult kaaluda.

 

4. Lumivalge mööbel ja mööblikatted

Lumivalge mööbel ja õhulised valged kardinad. | 123RF

Lumivalge mööbel on ilus vaadata, ent keeruline hooldada, kui päriselt ka kodus elada otsustad. Mööblikatted aga jäävad kortsu ja jätavad üsna lohaka mulje, säti neid kuidas tahad.

Sarnased artiklid