5 asja, mida õnnelikud inimesed kunagi ei tee

kodus.ee
Õnnelik inimene keskendub tulevikule ja tegutseb julgelt | Shutterstock

Oled sa õnnelik? Vaata järgi!

1. Vingumine ja virisemine

Õnnelikud inimesed ei otsi kõiges vigu ega näe esmalt negatiivset, nad ei raiska sellele oma elu. Vastupidi, nad juhivad tähelepanu positiivsele ja märkavad ennekõike head - olgu siis inimsuhetes või igapäevaelus!

2. Ei ümbritse end ebameeldivate inimestega

Kas ka sinu tutvusringkonnas on neid, kes su meele pidevalt mõruks muudavad, kaikaid kodaratesse loobivad või kasvõi väikeste halvustavate kommentaaridega torkavad? Saada nad kukele! Õnnelikud inimesed oskavad hinnata tõelise sõpruse väärtust ega ümbritse end inimestega, kes neile tegelikult ei meeldi (ja kellele nemad ei meeldi).

3. Ei keskendu vigadele, vaid tugevustele

Mõni inimene vaatab peeglisse ja näeb ainult kortse, punnkõhtu või liiga kiitsakat keret - teine märkab esmalt vallatud lokke, armsat naeratust, võluvat büsti. Õnnelikud inimesed keskenduvad oma tugevustele - nad teavad, et iga vea kohta on neil ka üks tugevus, tuleb see vaid üles leida!

4. Ei kahetse

Oleks on paha poiss, teadis vanarahvas, mistap õnnelikud inimesed ei raiska oma elu tehtud vigu vaagides, vaid on neist õppinud ja lähevad edasi. Nad võtavad seda kui õppetundi, mis aitab neid parema tuleviku suunas liikuda.

5. Ei põe ega kahtle oma sammudes

"Kas ikka tasub?" Kui ma nüüd nii teen, siis võib juhtuda.." - õnnelikud inimesed ei raiska elu võimalike tulevikustsenaariumite üle põdedes, vaid tegutsevad julgelt.

Sarnased artiklid