5 ideed kodus igavuse hävitamiseks

Sisuturundus

Kas kõik kodus olevad raamatud on loetud? Huvipakkuvad filmid Netflixist vaadatud? Ja on endiselt igav ning ei tea, kuidas oma vaba aega täita? Sa ei ole ainus igavuse käes kannataja. Seetõttu oleme kokku kogunud erinevad variandid igavuse peletamiseks, millest on ehk ka sinu jaoks abi.

 

Õppimiseks pole kunagi liiga hilja
 

Uue oskuse õppimine on üks parimaid viise, kuidas oma aega täita. Anname sulle paar ideed, mille vahel valida. Alusta uue keele omandamise või juba õpitu meeldetuletamisega. Õpi mängima kitarri, klaverit, malet või hoopis pokkerit. Kahte viimast saab mängida ka internetis, kas siis kiirkasiino või mõne mänguportaali vahendusel.

Uue tegevusega alustamine aitab päevi täita ning rutiin aitab omakorda võidelda igavuse vastu. Kaardimängud tekitasid huvi? Leia sobivaim kiirkasiino, küsi soovitusi sõpradelt ja proovi aga järgi.
 

Mängimise rohked võimalused
 

Kui kodus leiduvad mängud on tüütuks muutunud, tuleb appi internet. Seal leidub võimalusi igale maitsele: kasiinod, lauamängud, MMO-d, strateegiamängud jne. Mänguportaalid pakuvad rohkelt klassikalisi ja uusi mänge, mille abil jääb igavus minevikku. Ka kasiinod pakuvad tänapäeval laia valikut: slotimängud, kaardimängud ja live kasiino võimalused.
 

Avasta maailma, lähemalt ning kaugemalt
 

Kodus igavlemine ei tähenda, et lahendus tuleks leida nelja seina vahel istudes – astu koduuksest välja. Ka oma kodukandis võib olla piisavalt avastamata nurgataguseid. Käi tänavatel, kuhu pole varem jõudnud, avasta julgelt kodulähedasi parku ning loodusradu ja kui vaja, eksi kasvõi ära!

Halva ilma korral sukeldu tulevikku. Vali välja oma järgmine sihtpunkt ja asu selle kohta uurimistööd tegema. Loe reisiblogisid ja -foorumeid aga ka reisikirju ning raamatuid. Kindlasti avastad sellisel moel tegutsedes ühe või teise tarkusetera, mis tavapärase kiire valmistumisega kahe silma vahele jäänuks.
 

Kodu korda – nii virtuaalne kui reaalne
 

Suurpuhastust ei ole ainult kevadine ettevõtmine. Kui pead kodus olema, miks mitte kord majja lüüa? Lisaks koristamisele vaata üle asjad, millele sa ise enam kasutust ei leia. Ehk saaksid need annetada ning kellegi teise elu rõõmsamaks teha? Järgmiseks võta ette oma virtuaalelu. Kustuta kasutajakontod, mida sa enam ei kasuta ja eemalda end uudiskirjadest, mis su postkasti ummistavad.

Kodu korras, uued oskused omandamisel ja jalutuskäik tehtud? Aeg maha istuda ja kallitele inimestele mõelda. Esimese sammuna helista sõpradele ja pereliikmetele. Keegi elab välismaal?
Kasuta helistamiseks mõnda internetil põhinevat kommunikatsioonivarianti ning päästad end kaugkõnedega kaasnevatest kuludest. Võid ka minna teist teed. Kirjuta valmis ning pane teele vana hea käsitsi kirjutatud kiri või postkaart. Võib öelda, et igavus on mõtlemise viis. Kui piisavalt tahta, saab igavuse ilma mingite probleemideta pagendusse saata.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid