5 Ideed oma teise poole uuesti võrgutamiseks

Sisuturundus

Sageli kuuleme, et pikka aega koos elanud paarid kogevad lahkhelisid või isegi suhete kriisi.

See pole saladus, et rutiin ja suhteprobleemid võivad vähendada seksuaalset tõmmet ja kirge suhetes ning kuigi aeg, mil lendlesid liblikad kõhus on ammu möödas, ei tähenda see, et peaksite selle ühekülgsusega leppima. Selles artiklis arutame, millest peaksite alustama, et vaadates oma partnerit ja koos aega veetes, saaksite kogeda põnevaid intiimsuse hetki.

Tehke esimene samm ja:

Hoolitsege oma välimuse eest

See ei tähenda tingimata, et olete hoolitsusest loobunud pärast näiteks märkimisväärseid muutusi, nagu kaalutõus või lopsakate juuste kaotus. Selle tulemusena võis enesekindlus muidugi langeda, kuid enda eest hoolitsemine tähendab enda armastamist. Kuigi pärast rasket tööpäeva võite end väsinuna tunda, pöörake tähelepanu oma riietusele või soengule. Rääkides mehe seisukohast, tema armsa naise õhtune riietus võib äratada tundeid ja sundida tema südant kiiremini põksuma, ning naine, kes näeb oma meest sageli naeratamas ja end hästi tundmas, võib samuti armuda temasse uuesti.

Võrguta oma kaaslast parfüümiga

Võib-olla ei suuda teie mees või naine unustada teie lõhna, mille pudeli olete juba ammu ära kasutanud ja ära visanud? Lõhn, nagu ükski teine meel, äratab eredaimad mälestused - üllatage oma partnerit enda võrgutava aroomiga.

Looge mõnus kodune atmosfäär

Kas saabusite koju varem kui teie teine pool? Või ehk jõudsite poest haarata ka lillekimbu? See on suurepärane võimalus korraldada väga meeldiv üllatus: koristage kodu, valmistage õhtusöök ja kutsuge oma partner lõõgastuma, et unustada päeva mured. Osutage üksteisele tähelepanu, hämardage toas olevad tuled, süüdake küünlad ja vaadake romantilist filmi. Ärge kahtlege - teie partner märkab teie pingutusi, kui talle vaid võimalust annate.

Üllatage ennast uue aluspesuga

Uus elegantne või pitsiline aluspesukomplekt on alati suurepärane idee naisele, kes soovib taaselustada intiimset suhet oma partneriga ja teda võluda. Armastav mees kindlasti ei suuda nsellele ees vastu panna. Valige punane aluspesu komplekt - seda värvi ei ole juhuslikult peetud kõige seksikamaks.
Leidke aluspesukomplekte koos kinnitatavate sukkade või elegantse korsetiga YESYES e-poest.

Pakkuge välja proovimiseks uut meelelahutust

Muidugi, kodu on koht, kus tekib rutiin, mis võib mõjutada teie suhet. Küsige oma partnerilt, mida ta uut proovida sooviks: koos avastamine, seiklused ja mugavustsoonist väljapoole minek aitavad elavdada või isegi tugevdada teie intiimset sidet. Unustage igapäevased mured ja minnes seikluslikule reisile, märkate, kuidas kirg teie vahel taas puhkeb.

Avameelsus, mõistmine ja tõelised jõupingutused

Selleks, et taastatud intiimne side paaridel püsiks kaua, hoolitsege nii enda kui ka oma partneri eest, luues mitte ainult sooje, vaid ka põnevaid ja vürtsikaid hetki koos. Eriti oluline on avatult suhelda, püüda mõista ja teha muudatusi, et saavutada soovitud harmoonia.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid