Bassein koduaias toob pere ja sõbrad kokku

Sisuturundus
Puidust lillekastid ja jacuzzi mõjuvad koos õdusalt ja pilkupüüdvalt. | Tootja/bassein.ee

Põhjamaine kliima pakub meile päikest ning sooja võrdlemisi vähe. Siiski saab ka eestlane oma koduaiast rõõmu tunda igal aastaajal—köetav välibassein või kuumaveetünn on eksootiliseks elemendiks nii külmal talvel kui soojal suvel. 

Kui aias on bassein või jacuzzi, avastad— veedad lähedastega koos rohkem aega. Aiapeod saavad uue lisaväärtuse, samuti on vees hea  lõõgastuda peale väsitavat töö- või koolipäeva. Veesilm lisab aeda ka silmailu. Et kümbluspaigast rõõmu tunda, tasub valida kvaliteetne toode, mis suuremaid hooldustöid ei vaja.

OÜ Garniis on välibasseine ning kümblustünne komplekteerinud ja paigaldanud 12 aastat. Pikaaegne kogemus ning moodsa tehnoloogia kasutamine tagavad toodete kõrge kvaliteedi. Basseini või jacuzzisse võib sisse hüpata iga hetk, sest soojuspump hoiab vett  alati soovitud temperatuuril. Ka pideva puhtuse eest hoolitseb süsteem ise, omaniku hooleks jääb vaid veemõnude nautimine.  Soojuspump ja puhastussüsteem on kaugjuhitavad—vee näitusid on vajadusel võimalik jälgida ning reguleerida  ka telefonist või arvutist-- seda nii kodus, tööl kui välismaal.

Moodne tehnoloogia võimaldab hoida kümbluspaiga kemikaalidest vabana—kloori asemel puhastavad vett liivafilterpuhastus ning elektrolüüs- veepuhastussüsteem. Kemikaalivaba veepuhastussüsteem on välja mõeldud selleks, et inimesed oleksid tervemad, lisaks on selline lahendus loodussõbralik. Keskkonnasõbralikud ning hügieenilised on ka toodetes kasutatavad materjalid—polüpropüleen ning komposiit. Kümblusanuma seinad mustusega ei nakku.

Materjalivalik mängib basseini kvaliteedi juures olulist rolli. | Tootja/bassein.ee

Basseini suuruse ning kuju  määrab kliendi soov. Bassein.ee esindaja Guido Soodla sõnul on eesti rahva lemmikuks kujunenud basseinid suurusega 3X6 meetrit. Alati lähtutakse aga kliendi soovist ning igaüks saab tellida just enda aeda sobiva suuruse ja kujuga basseini.  
Asupaiga valik on lai— maapinna omadused paigaldust ei takista. Basseinid ning aastaringsed kümblustünnid sobivad hästi ka terrassile, kui aga majaehitus on alles projekteerimisjärgus, võib kaaluda jacuzzi asetamist isegi rõdule või katusele.
Jacuzzide ergonoomiline disain võimaldab  mugava äraolemise nii istudes kui lamades.  Standardse suurusega jacuzzisse mahub korraga lebama kaks inimest, istuma mahub sinna lahedalt isegi kaheksakesi. Valikuvõimalused tulevad mängu ka värvilahenduses — soeta endale kasvõi kuldne jacuzzi.

Jacuzzi valgustus mõjub eriti efektselt pimedas. Valgustid saab panna ka värve muutma. | Tootja/bassein.ee

Välibasseine ja jaccuzisid armastavad eestlased aeda lisada nii linnas kui maal. Väiksemasse  linnaaeda võib kümblustünni ümber paigutada lillekaste, terrassil ka ronitaimi—kaunis lahendus lisab privaatsust. Maitsekaid disainilahendusi on nii palju, kui fantaasiat jagub.

Bassein.ee välibasseine ning aastaringselt kasutatavaid kümblustünne iseloomustab innovatiivne lahendus ilma üleliigsete funtksioonideta. Selline kombinatsioon tagab hääletult töötava ja ajas vastu pidava süsteemi. Kui paljude välismaalt tellitud jacuzzide puhul võib juhtuda, et vees olles on kuulda pidevat mootorisurinat, siis paigaldaja garanteerib, et vees lõõgastudes saab nautida vaikust. Sihtotstarbeka kasutuse juures teenivad basseinid ning jacuzzid sind ka aastakümneid hiljem.

Köetavas kümblustünnis puhkad aias igal aastaajal. | Tootja/bassein.ee

Kellel aga bassein või jacuzzi juba olemas on, saab seda täiustada - aastaringset kütet pakkuva soojuspumba või kloorivaba puhastussüsteemi võib ka olemasolevale tootele juurde lisada.

Tutvu OÜ Garniisi toodetega ka lähemalt  www.bassein.ee         

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid