Dr. OHHIRA® kollageen – parim valik Sinu tervisele ja ilule!

Sisuturundus
Dr.OHHIRA®

Mis on kollageen ning milleks seda vaja on? Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk, mis moodustab 30% kõikidest keha valkudest ja koguni 70% nahavalkude massist. Kollageenist koosneb 53% liigesekõhredest ja 27% luudest. Sellest sõltub liigeste, kõõluste, sidemete ja luude elastsus ning paindlikkus.

Dr.OHHIRA®

Kes ja milleks peaks kollageeni tarbima?
 

Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageeni kiud pidevalt. Kuid umbes 25-aastast alates  hakkab inimese organism iga aasta kaotama u. 1,5% naturaalset kollageeni. 35-aastaseks saamiseks jääb meie organismis umbes 15%, ning 45-aastaseks – 30% kollageeni puudu. Derma rakkudevahelise aine uuenemine aeglustub, rakud kaotavad niiskust, seetõttu hakkab organism vananema ning tema funktsioonid hääbuvad.  Niipea kui organism kaotab võimet kollageeni produtseerimiseks, kajastub see eesotsas naha seisundis. Tekivad kortsud, venitusarmid, nahk muutub kuivaks, ilmneb elujõu üldine langus.

 

Dr.OHHIRA®

Dr.OHHIRA® kollageeni erilisus
 

Dr.OHHIRA® vedel madalmolekulaarne mere päritolu kollageen on kombineeritud tuntud nahka ja kogu organismi noorendavate ja turgutavate toimeainetega nagu koensüüm Q10, elastiin, hüaluroonhape, mesilasema toitepiim, vitamiin C ja probiootiline ekstrakt.

Dr.OHHIRA® kollageeni mõjudeks on

•elastne, kortsuvaba, sile ja särav nahk,

•painduvad, elastsed liigesed,

•tugevad, terved küüned ja juuksed,

•maksimaalne töövõime,

•lisaenergia,

•noorusliku välimuse säilimine.

Tänu oma võimsale kollageenisisaldusele (7 750 mg), madalale molekulaarsusele (mis tagab kollageeni imendumise) ning mõjusatele komponentidele mõjub Dr.OHHIRA® kollageen nahale, luudele ja liigestele seal, kuhu teised kollageenitooted lihtsalt ei ulatu.

Dr.OHHIRA®

Tippkvaliteediga probiootiline preparaat
 

Kapseldatud prebiootilisse toitekeskkonda – enamik probiootilisi toidulisandeid sisaldavad ainult probiootikumi. Dr.OHHIRA® kapslid sisaldavad nii probiootilisi tüvesid kui ka prebiootilisi abiaineid, mis tagavad nende elujõulisuse.

Prebiootilised abiained toetavad ka juba soolestikus elutsevaid baktereid, millest mõned eksisteerivad vaid teie organismis. Need on teie tervise seisukohast üliolulised ning ainus viis neid hoida on prebiootilise toe abil.

•Elusad ja elujõulised bakterid – mitte kunagi külmkuivatatud.

•Unikaalne kolmeaastane Jaapani fermenteerimismeetod

•Tugevam toime – Kolmeaastane fermenteerimine tagab, et ellu jäävad kõige tugevamad bakterid.

•Toodet ei pea hoidma külmikus! – Fermenteerimine aastaaegadele omasel temperatuuril tagab, et kapslid säilivad toatemperatuuril kolm aastat.

•Hästi talutav ka kõige tundlikuma seedesüsteemi jaoks – Fermenteerimine muudab toitainesegus sisalduvaid koostisaineid (toitainerikkad köögiviljad, puuviljad, seened, vetikad) täielikult. Toitainesegus kasutatakse ainult taimset materjali, selles ei ole piimatooteid ega soja.

Dr.OHHIRA®

Tootekvaliteet, mida võib usaldada
 

•EI MINGEID kunstlikke lisandeid, kemikaale, säilitusaineid, värvi- ja maitseaineid, loomseid kõrvalprodukte, keemilisi väetisi, pestitsiide või herbitsiide.

•GMO-vaba

•Hüpoallergeenne (ei sisalda piimatooteid ega gluteeni)

•Garanteeritud puhtus mullaorganismidest

•Täiesti looduslikud, looduslikust keskkonnast korjatud ja hooajalised koostisained

Dr.OHHIRA® probiootikumid pakuvad aktiivset ja ennetavat tervisestrateegiat kogu sinu perele. Nendes väikestes kapslites on võimas mõju, mis lisab positiivsust kõigisse sinu elu osadesse… ja see kõik algab SOOLESTIKUST. Tee kõhutunne korda!
 

12 probiootikumitüve, mida on kasutatud Dr.OHHIRA® probiootikumides
 

Alljärgnevalt on välja toodud 12 probiootikumitüve ning nende tööülesanded.

Bifidobacterium lactis

Bifidobacterium breve ss. Breve - Toetab seedesüsteemi mugavat ja regulaarselt toimimist; aitab immuunsüsteemi korras hoida

Bifidobacterium infantis ss. Infantis - Toetab mugavat seedeprotsessi nii maos kui ka soolestikus.

Lactobacillus acidophilus - Hoiab immuunsüsteemi korras; aitab säilitada normaalset kolesteroolitaset.

Lactobacillus brevis - Toodab naturaalseid bakteriotsiine(looduslik antibiootikum), mis immuunsüsteemi korras hoida aitavad.

Lactobacillus bulgaricus - Toetab mugavalt toimivat seedimist ja aitab hoida tervislikku maohappesuse taset.

Lactobacillus fermentum - Hoiab immuunsüsteemi korras ja aitab aktiveerida lämmastikku.

Lactobacillus casei ss. Casei - Hoiab immuunsüsteemi korras, toetab rakkude normaalset kasvu ja apoptoosi.

Lactobacillus helveticus ss. Jagurti - Hoiab immuunsüsteemi korras ja toetab keha võimet tagada rakkude normaalne kasv.

Lactobacillus plantarum - Toodab looduslikke bakteriotsiine (looduslik antibiootikum), mis aitavad immuunsüsteemi korras hoida.

Streptococcus thermophilus - Soodustab antioksüdandi SUPEROKSIIDI DISMUTAAS tootmist.

Iluspetsialistid soovitavad!

Reet Härmat teab kõiki ilu saladusi. | Arhiiv

Iluhoolik Reet Härmat: Pean Dr.OHHIRA® kollageeni üheks oma parimaks iluleiuks. See on päästnud minu ületöötamisest väsinud naha ja kanged liigesed. 
Iluhoolikuna olen aja jooksul  testinud erineva päritoluga kollageenitooteid ja leidnud, et minu mikrobioomi jaoks on Dr.OHHIRA® merelist päritolu hästiimenduv kollageen koos probiootikumidega parim võimalik kombinatsioon. 

Alati nooruslik Anu Saagim. | Tiina Annamaa

Anu Saagim: Tee üks kollageeni kuur ja näed, et kortsud on eilne päev. Vaadake mind!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid