Eksklusiivne, isiklik ja praktiline kingitus mehele või naisele

Sisuturundus
Naiste klassikaline rahakott. | Von Baer

See on kingiidee sõbrale, sugulasele või kallimale, mis annab edasi olulise sõnumi. Sõnumi, mis on ühtaegu eksklusiivne ja praktiline ning võib kanda sinu nime.

Von Baer on kvaliteetseid nahast tooteid pakkuv kodumaine bränd. Nagu Von Baer Tallinn kaasasutaja Albert kirjutab, siis ettevõte sai alguse enda jaoks tehtud nahast portfellist, mis tekitas huvi teistegi seas. Tegemist on eksklusiivse ning otsekohese brändiga, mis rõhutab kvaliteeti. Nad on E-kaubanduse liidu poolt tunnustatud ega paku kaupa, milles nad ise kindlad ei ole.

Von Baeril on mitmeid tooteid. Sõbrapäeval on kuumaks valikuks näiteks meeste või naiste rahakotid, mis tulevad kinkekarbis. Tõelist isikupära lisavad ka sinu isiklik graveering või initsiaalid.

Elegantne kinkekarp
Elegantne kinkekarp | Von Baer

Meeste rahakotid
Mehe iseloomu näitavad naturaalsest nahast rahakotid ning samuti vastupidavad ja eksklusiivsed pühvlinahast kaarditaskud või passihoidjad. Et lisada isikupära, lisatakse rahakotile soovitud graveering või initsiaalid.

Nahast kaardihoidja Grant
Nahast kaardihoidja Grant | Von Baer

Naiste rahakotid
Need on erilised kingitused kallimale, kes hindab ilu ja kvaliteeti. Kingi teevad kordumatuks graveering ja initsiaalid.

Nahast rahakott Clutch
Nahast rahakott Clutch | Von Baer

Kas firma teeb ka soodustusi? Von Baer ei trikita oma kliente allahindluste tegemisega. Trikitamine seisneb esialgse hinna kunstlikus tõstmises, millest siis kliendile hiljem n-ö soodustust pakutakse. Vältides edasimüüjaid ja vahendajaid, müüb firma otse Sinule ning pakub võimalikult häid hindu, vältides seejuures kollaseid või punaseid hinnasilte.
 

Eelista Eestimaist brändi Von Baer.

Tooted on leitavad Rotermanni kvartali esinduspoest või kodulehelt

Koduleht: vonbaer.ee

Facebook

Sarnased artiklid