Häid munapühi! Milliseid munaroogasid eelistavad Hollywoodi staarid?

kodus.ee
Paljud kuulsad kaunitarid nosivad hommikul meelsasti härjasilma. | Shutterstock

Lihavõttepühad ehk munapühad on täies hoos! Mida järele jäävate munakoortega teha, õpetas kodus.ee siin. Täna vaatame, millised munaroad on kuulsate Hollywoodi staaride lemmikud.

Planeedi üks kaunimaid naisi ja romantiliste komöödiate staar Jennifer Aniston on intervjuudes rääkinud, et tema menüüs on munal oluline koht. Näitlejatar alustab mõnikord oma päeva näiteks lihtsa munaroaga - lööb härjasilmad  kaussi, lisades veel paar ekstra munavalget ning praeb nõnda, et munakollane jääks vedel. Munaroa juurde hammustab staar röstsaia avokaadoga, kuhu peale piserdatud veidi oliivõli, soola ja pipart. Ka kaerahelbepudrusse lisab staar ühe munavalge - seda juba lõpupoole, kui puder hakkab valmis saama.

Munaroog leidub ka supermodell Chrissy Teigeni söögilaual: lööb aga härjasilma pannile ja naudib munarooga avokaado ja kalkuniliha ribadega.

Laulja ja näitleja Justin Timberlake eelistab munaputru.

Õrnema soo südametemurdja Zac Efron alustas ühe filmirolli tarvis, kus oli vaja musklimassi kasvatada, oma päeva näiteks kaheksast munast valmistatud rammusa omletiga.

Kaunitarist näitlejanna Nicole Kidman oli aga üksvahe koguni keedumunadieedil - üks kõvakskeedetud muna hommikuks, üks lõunaks ja õhtul taas keedumuna.

Häid munapühi! Head lugejad, jagage meiega Facebookis ka munaroogade retsepte, mis on teie lemmikud!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid