Hästi manööverdav energiatõhus tolmuimeja

kodus.ee
Uus tolmuimeja teeb manööverdamise lihtsamaks. | Tootja

Electrolux tuli välja uue Pure D9 tolmuimejaga, mille kergesti juhitav käepide, sujuvalt liikuv otsik ja XL rattad toimivad sünkroonis ning tagavad seeläbi suurepärase manööverdusvõime. Tolmuimeja on ülikõrge energiatõhususe ja A++ energiaklassi juures kompromissitu puhastussooritusega nii põrandal kui ka vaipkattel.

Electrolux Eesti müügijuhi Sergei Pooli sõnul järgib tolmuimeja täpselt kasutaja poolt valitud teekonda, vältides mööbli vastu põrkamist, ümber minemist või kinni jäämist.  „Ergonoomilise disainiga käepide, kuullaagritega otsik ja XL Easy Roll kummirattad toimivad sünergias, muutes tolmuimemise sujuvaks,“ ütles Pool.

Uus automaatsüsteem kohandab tolmuimeja võimsust vastavalt põranda tüübile ning mootori ja imemissüsteemi koosmõju tagab suurepärase õhuvoolu. Pure D9 kuulub A++ energiaklassi – see on energiasäästlik, kuid hea puhastusjõudlusega nii põrandal kui vaipkattel. „Lisaks puhastustõhususele kuulub tolmuimeja A klassi ka tolmutagastuse poolest, mis tähendab, et õhu filtreerimine toimub kvaliteetselt ja seadmest väljuv õhk on puhas,“ sõnas Pool.

„Seadmel on kasutatud hügieenilist s-bag tolmukoti süsteemi, mis sulgeb koti eemaldamisel automaatselt filtri ning hoiab ära igasuguse tolmuga kokkupuute,“ ütles Pool. Tolmuimejal on olenevalt mudelist lisaks LED-valgustusega tavaotsikule kaasas spetsiaalne otsik parketile ning sisseehitatud nutikas 3-1 otsik kõikide pindade jaoks.

Sarnased artiklid