Nõuandeid minimalistliku kodukontori sisustamiseks

kodus.ee
Victoriya Yakusha disainitud Faina kontor: minimalistlik, ent etnomõjutustega. | Faina/Victoria Yakusha

Kuidas sisustada moodsat ja tööks sobilikku kodukontorit? Nõuandeid jagab mainekas Ukraina disainer, omanimelise disainibüroo juht ning Faina kollektsiooni autor Victoriya Yakusha.

"Kontoris veedame me 30% oma elus, sestap on väga oluline, et see poleks mitte ainult töötegemiseks mugav, vaid ka silmale kaunis vaadata," räägib Victoriya Yakusha. "Minu soovitus oleks: sisusta kodukontor minimalistlikult, kasutades heledaid toone ja kombineerides erinevaid materjale- näiteks huvitava tekstuuriga puitu ja põneva mustriga tekstiile," soovitab ta.

  "Et end kodukontoris hästi tunda, selleks peaks seal lisaks ergonoomilisele sisustusele ja tööks kohandatud valgustusele leiduma ka erinevaid väikseid, kuid huvitavad disainielemente. Samuti sisusta mugav, ent esinduslik nurgake töökohtumise tarvis, juhuks kui plaanid kodukontoris ka nõupidamisi korraldada," räägib ta. "Kui aga oled harjunud töötama muusikaga, hoolitse selle eest, et kodukontoris oleks kas heliisiolatsioon või kvaliteetne helisüsteem korraldatud nii, et see teisi kodus ei häiriks."

Sarnased artiklid