Ilma lisatud suhkruta magus amps - toimetus proovis, kuidas maitsevad SunVita puuviljapallid ja batoonid

kodus.ee
Sisuturundus
Maiustused, mis sisaldavad ainult tervislikke komponente. | Sunvita

Mis võiks olla mõnusam kui magus amps, kuhu pole lisatud suhkrut? Sellised kasulike kiudainetega maiustused on SunVita puuviljapallid. Datlitest, ploomidest, õunapulbrist ning muust tervislikust on valmistatud maasika, mustika ja troopilise maitsega maiuspalasid. Toimetus proovis, kuidas tervislik snäkk maitseb.

Pallikesi oli mõnus nosida, sobiksid väga hästi turgutuseks peale trenni. Pakend on kaunis, maius maitsev ja tervislik – seega sobib maius hästi kingiks. Aga endale ostaks ka paki. Mõnus amps, ainult et eri maitsetel oli kohati raske vahet teha. Ühtegi puuviljapalli ega batoonikesse pole lisatud kunstlikke lõhna-, maitse-, ega värvaineid. Niisiis on SunVita tooted tervislik asendus tervisekahjulikule ja iganenud snäkitrendile.

SunVita maasikamaitselised puuviljapallid osutusid kõigi lemmikuks

SunVita maasikamaitselised puuviljapallid. | Sunvita

* Pallid on pealt sellised jahused, kuna nad on kaetud külmkuivatatud puuviljapulbriga. Mälumisel on tunda maasika maitset, siis kaob see mekk ära ja suhu jääb hoopis datli maitse. Õnneks pole tegemist keemilise maitsega.

*Puuviljapallil on mõnus naturaalse maasika mekk. Parajalt magus amps, ei ole läila. Tervislik ja samas maitsev ka – kindlasti ostaks!

*Pallike on naturaalse maasika lõhnaga. Kui nüüd silmad kinni süüa, siis võib maasika maitselise puuviljapalli pimesi ära tunda küll. Maitse ja lõhn on olemas.

 Mustikamaitselised puuviljapallid – mõnusad, aga mustika maitset ära ei tundnud

Mustikamaitselised puuviljapallid. | Sunvita

*Mustika maitset ära ei tunne, kuid mustikaseemned krõmpsuvad hamba all.

*Aru väga ei saa, et tegemist on mustikaga, pakuks isegi välja, et tegemist on mustsõstraga.

*Mahe puuviljapall, nii nagu teisedki. Aga mingi spetsiifilisema vilja mekki eriti ei tunne.

Troopilised puuviljapallid tekitasid vastakaid arvamusi 

Troopilised puuviljapallid | Sunvita

*Troopika pallike on kõige intensiivsema lõhnaga.

*See maius oleks minu jaoks magustoidu eest. Puuvilja maitsega kommid meeldivad mulle väga, see amps on aga tervislik ka. 

*Mõnus amps, pallikestel on õrn mango või lihtsalt troopiliste puuviljade mekk.

SunVita puuviljabatoonid - tervislik ja maitsev vahepala koolis, kontoris või teel olles

SunVita puuviljabatoonid -- pakis on viis eri maitset. | Sunvita

Lisaks puuviljapallidele pakub SunVita ka ilma lisatud suhkruta puuvijabatoonikesi. Pakis leidub viie erineva maitsega batoone. Tänu mugavale pakendile on snäkke mõnus kaasa võtta reisile või tööle, neid on hea ka lastele kotti pista - batoonike pakub lapsele rõõmu ja samas on see ka tervislik. Toimetus maitses batoonikesi, kindlateks lemmikuteks osutusid õun, mustsõstar ja maasikas.

*Sunvita puuviljabatoone on väga mõnus nosida, need on väga pehmed ja maitsvad - kindlad laste lemmikud. Iga batoonike on värvilises pilku püüdvas pakendis. 

*Tegemist on mõnusa vahepalaga, mida on endal kontoris arvuti taga hea süüa ja mis on hea lapsele hommikul koolikotti kaasa panna. Positiivne on see, et tootele ei ole lisatud suhkrut juurde, toode on valmistatud 100% puuviljamassist. 

*Kindlasti sobivad need tooted inimestele, kes ei taha suhkrut tarvitada, kuid kui tuleb magusa isu peale, siis saab batooni süüa.

*Pole kartust, et need batoonid paksuks teevad. Ideaalne magustoit palaval suvepäeval.

*Mõnusalt nätske. Kuigi suhkruid pole lisatud, on batoonikesed parajalt magusad. Kui on isu midagi magusat süüa, siis selline amps ongi super lahendus. Lemmikud olid mustikamaitseline ja troopilise maitsega batoon. 

SunVita tervislike maiustuste ainsaks edasimüüjaks Eestis on Mogyi Eesti OÜ. Snäkkidega saad lähemalt tutvuda SunVita koduleheküljel ning Facebooki lehel

Sarnased artiklid