Imekaunite kristallide tervendav vägi. Kuidas endale õige kristall leida? Nõu annab Topeltõnne kristallibutiigi asutaja Kaidi Kannus

Kaidi Kannus
Sisuturundus
Käekett ”Õhus on armastust” kutsub ellu hingesugulast ja suhtesolijatel aitab tervendada suhet. | Topeltõnne kristallid

Topeltõnne kristallid on alguse saanud ühel võimsal tammealleel jalutades, kui vaimusilma hakkasid järjest tulema pildid sellest, milline meie kristallide butiik olema peab. Sel ajal ei tegelenud me kristallide pakkumisega, vaid armastasime neid ise igalt poolt soetada. Inspiratsiooni tuli palju ning avanesid sellised võimalused, millest me ei osanud unistadagi - nii Topeltõnn sündiski.

Usalda oma intuitsiooni

Kõige enam küsivad inimesed selle kohta, et kuidas valida endale õige kristall. Tihti otsitakse kivi toime või tähtkuju järgi, kuid kivi nähes see otsijat tegelikult ei paelu. Kõige õigem on usaldada oma intuitsiooni – kristall, mis lummab ja tundub inimesele väga ilus, on tema jaoks sel hetkel õige kivi. Alles seejärel on mõistlik kristalli toime kohta lugeda. See võib olla üllatav, kuid tihtipeale tunnevad inimesed ennast selle kivi toimet lugedes ära – täpselt sellised mured, tunded, terviseprobleemid neid sel hetkel valdavadki. Intuitsiooni saab treenida, tuleb vaid kuulata oma sisetunnet. Tehes asju, mis on kooskõlas Sinu südamega, avanevad erinevad uksed ja ellu saabub palju uusi võimalusi ning pakkumisi. Kõik läheb justkui õlitatult. Seda nimetatakse elamist külluse voos.

Kodukaitse komplekt | Topeltõnne kristallid

Kivid aitavad parandada ka kodust energiat

Enamiku ajast viibime me oma kodus. Seetõttu on ääretult oluline tegeleda kodu aura ja energeetika puhastamisega. Seisev energia on negatiivne energia. Seda soodustavad katkised ja seisvad asjad, mida ei kasutata. Tihtipeale tuntakse mõnes toas, et seal ei ole hea olla, tekib kas kõhe tunne, peavalu või õhupuudus. Oma kodu energeetikat saab testida näiteks nii: kui lähete koju, siis mõelge, kas koduuksest sisse jõudes on tunne, et ”oh kui hea on kodus olla” või just vastupidi, tekib meeleolulangus, kurbus, riiud ja vaidlused. Viimane on märgiks, et kodu energia on negatiivne. Üks võimalus selle parandamiseks on kasutada kristallide abi. Selleks asetatakse kodu ukse juurde peitu kolm hematiidi kristalli ja mõlemale poole ust üks must turmaliin. Need kaitsevad kodu ebaõnne, stressienergia kojutoomise ja pahatahtlike inimeste mõju eest. Hea on endale ajapikku koostada kodukaitse komplekt ning asetada see koduukse juurde. Punane jaspis ja tiigriraud kaitsevad kodu perelõhkujate ja tulega seotud õnnetuste eest, tiigrisilm kaitseb olemasolevat vara.

 

”Külluse laegas” koosneb Budhha kujust ja kristallidest, mis kutsuvad ligi materiaalset õnne ja jõukust ning aitavad teha oma tööd silmapaistvalt. Aseta laegas oma koju küllusenurka või töölauale. | Topeltõnne kristallid

Külluse õhtutel räägitakse feng shuist, kristallidest ning paljust muust.

Suurt uudishimu tekitavad inimestes meie külluse õhtud, kus räägime kodu feng shuist ja küllusenurga loomisest. Samuti räägime, kuidas vabastada enda aurast materiaalne ebaõnn ning millised kristallid toovad ellu häid materiaalseid võimalusi, edu ja jõukust. Külluseõhtul peatume ka teemal, kuidas mõjutab suguvõsa liin inimese jõukuse hulka või selle puudumist.

Meie Tallinnas, Narva mnt 7B-1 asuvas butiigis toimuvad igakuiselt erinevad kristalliõhtud. Räägime armastuse ja külluse toomisest enda ellu, aga ka suhete tervendamisest, aurakaitse vajalikkusest ja kodu energeetika puhastamisest. Ürituste kohta leiab infot meie Facebooki lehelt. Kui Tallinn jääb kaugeks, siis tuleme kohale erinevatesse paikadesse üle Eesti. 

 

Käekett ”Küllusekanali aktiveerija” tervendab päikesepõimiku taga asuvat küllusekanalit ning aitab ellu tuua häid materiaalseid võimalusi ja tööõnne. | Topeltõnne kristallid

Kõik meie ehted ja kristallikomplektid on valmistatud kuufaaside järgi maagia küünalde, viirukite ja mantra muusika saatel.

 

Vaata kauneid ehteid ning leia endale see õige SIIT.

Sarnased artiklid