Innovaatilise hüdromassaažiga välimullivannid pakuvad luksuslikku lõõgastust

Sisuturundus
Välimullivann on lõõgastav nii külma kui soojaga
Välimullivann on lõõgastav nii külma kui soojaga | Shutterstock

Aed või terrass on võimalik muuta kõige eksklusiivsemaks puhkusepaigaks nii külmas kui päikesepaistes. Innovaatilised välimullivannid pakuvad seda luksust koos lõõgastava sooja vee ja hüdromassaažiga.

Villeroy & Bochi tuntud kvaliteediga mullivannid pakuvad vähemalt 5 head põhjust mullivanni ostmiseks

  1. Unikaalne ja elegantne disain
  2. Sinu soovidele ja vajadustele vastav JetPak massaaži süsteem
  3. Madalaimad elektrikulud
  4. Hooldusvaba struktuur
  5. Võimalik luua tõeliselt isikupärane mullivann

JetPakid

Need teevad mullivannist tõelise massööri, sest läbimõeldult suunatud veesurvega on võimalik leevendada väga erinevaid lihaspingeid. JetPakid on mullivanni survet suunavad istmekohad, mis tulevad 16 erinevas variatsioonis, mis on mõeldud konkreetse piirkonna massaažiks.

Villeroy & Boch - Outdoor Whirlpool Massage (JetPak J02 - Pulsator)

Seeläbi pakuvad need mullivannid lõõgastust kergest mudimisest tugeva massaažini just seal, kus seda enim vajad. Jetpakid on nii klassikalisemat veeteraapiat pakkuvad kui ka eraldi spordi- ja lõõgastusseeriana. Need Jetpakid tulevad kõditavast nahaturgutusest (nt „Rainshower“) kuni tugeva ning tõhusa massaažini (nt „Spinal health“).

rainshower_orn_koditav.jpg

Rainshower Jetpak
Rainshower Jetpak
Kinbass

 

Usaldusväärsus ja tõhusus

Villeroy & Bochi väärtuste järgi on iga toode loodud kvaliteetseks ja kestvaks. Selle tagavad mullivanni tugev ABS spaa raam, kus pole kasutatud ei puitu ega metalli. See tagab vastupidavuse niiskusele ja pika eluea.

Samuti on tegemist energiasäästliku lahendusega. Selle tagavad esiteks innovaatiline disain, mis võimaldab väiksema takistusega, ehk ökonoomsema veesurve. Lisaks on mullivann vahuga soojustatud ning seetõttu tõhusalt sooja hoidev.

soojuspidavus.png

Villeroy & Bochi vannide soojapidavus
Villeroy & Bochi vannide soojapidavus
Kinbass

Sinu soovidele vastav

Olgu tegemist suuruse või värvivalikuga, Villeroy & Boch suudavad pakkuda isikupäraseid tooteid. Selleks on 4 erinevat välimullivannide seeriat.

1. Premium Line

Luksus, mida sa oled oodanud. Sellest seeriast leiab endale sobiliku värvikombinatsiooni. Valida saab erinevate sise- ja väliskesta värvide vahel.

Lisaks on need välimullivannid vastavalt soovidele ja vajadustele seadistatavad, maksimaalse ökonoomsuse ja parima kvaliteediga. See tähendab sise- ja välisvalgustust, lisadüüse ning muidki lisavõimalusi.

2. Design Line

Kaasaegsest arhitektuurist inspireeritud ning auhindu võitnud toodetega seeria. Sise- ja välisvalgus, ühetasandiline hinnatud disain ja modernsuse hõng teevad sellest tõeliselt väärtusliku disainielemendi.

3. Comfort Line

Maksimaalse mugavuse ja erilise kvaliteediga vannid, mis on taskukohase hinnaga. Neil on uuenduslik JetPak tehnoloogia, sama kõrged standardid kui Premium kollektsiooni vannidel. Nende musta ja valgega disain sobib kõikjale.

4. X – seeria

Maksimaalset võimalikku mugavust ja tõhusaimat hüdromassaaži pakkuv mullivann. See on vastavalt Sinu eelistustele seadistatav, et luua Villeroy & Bochi parim ning eksklusiivseim elamus.

 

Villeroy & Bochi kvaliteetsed välimullivannid on leitavad Kinbassist.

www.kinbass.ee

 

mullivann_mereaares.png

Välimullivann on eksklusiivne, innovaatiline ja elegantne
Välimullivann on eksklusiivne, innovaatiline ja elegantne
Kinbass
Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid