Jõulu- ja aastavahetuse ootus Fra Mare Thalasso SPAs Haapsalus

Fra Mare
Sisuturundus

Aasta toredaim aeg on käes, ka siin Haapsalus. Paar nädalat tagasi alanud pea lakkamatu lumesadu kasvatas hanged sügavaks ja tegi liikumise ja kõikjale pääsemise vahepeal päris raskeks.

Nüüd aga on juba kolmandat päeva kestev sula kahandanud hangede kõrgust ja lume hulka, aga muutnud samas ka jalgteed väga libedaks. Vihma sajab ja räästas tilgub, aga meie lootus on, et maa Jõulu ajal ikka valge on. Siis see kõige võimsam tunne on veel rohkem täiuslikum.

Meie maja on selle lumise oaasi keskel nagu piparkoogimaja. Kaunid tuled said süüdatud juba novembri lõpus ja nii me olemegi oma külaliste ootel kõige uhkemas pidurüüs. Restorani ukseesist ehib meie härmas roosidega kaunistatud nn igihaljas kuusepuu ning Jõulukaunistusi oleme välja pannud ja üles riputanud nii palju, et pühade tunne oleks kõikjal majas. Tegelikult on see tõeline Jõulutunne meie kõigi südametes ning kui süda kipub kitsaks jääma, voolabki seda välja igasse soppi ja nurka.

Haapsalu linn on ka pidurüüs. Väga hea meel on vaadata, et iga aastaga saab Jõulutulesid erinevates linnaosades aina rohkem üles. Jõuluvalgus saab alguse linna sissesõidul vanikute kohal lendlevate lindudega, kulgeb mööda tänavapostide külge kinnitatud vanikuid ja lõpeb uhke kuusega lossiplatsil. Ka sel aastal on kuuse alla oma maja püstitanud Jõuluvana, kes ootab lapsi oma Jõulusoove talle kõrva sisse sosistama.

Jõulude ja aastavahetuse tarbeks käivad Fra Mares tõsised ettevalmistused ning loodame mõlema erilise sündmusega jagada veel rohkem sära, armastust ja lootust.

Jõuluõhtu, 24. detsembri õhtusöök tõotab tulla väga mõnusalt ja tuttavalt Jõulune ning kindlasti hoopis rikkalikum ja pidulikum tavaõhtute õhtusöögist. Seega vali endale kibekähku buffet õhtusööki sisaldav pakett välja, tee broneering ja saadki nautida imelist õhtut koos hea söögi ja mõnusa Jõulutundega

Aasta vahetub ka sel aastal. Meie aastavahetuse peo programm on paigas, imemaitsev ja rikkalik peolaua menüü on koostatud ning läbi müüdud ka ühe- ja kaheöised Aastavahetuse paketid. Päris paljud meie aastavahetuse staažikad külastajad, aga meie rõõmuks ka täiesti uued külalised on otsustanud oma aastavahetuse meil veeta. Loodame kogu südamest, et aasta 2023 tuleb rahu ja rahunemise aasta- nii üksikisiku kui ka riikide tasandil ja juba järgmise aasta lõpus võime tõdeda, et kõik on taas omas kohas ja paigas.

Seega, kallis Sõber, vali puhkus lummavas Haapsalus ja mõnusas Fra Mare Thalasso SPAs. Liigume pisikeste, aga tähtsate sammude, sõnade ja tegudega välja sellest segasest ajast ikka ja alati valguse, soojuse, usu, lootuse ja armastuse poole!

Kaunist ja rahulikku Jõuluaega, julgust usaldada Elu ja iseennast!

PS! Parim kingiide on endiselt Fra Mare kinkekaart, mida on võimalik tellida summalisena või konkreetse teenuse peale. Kinkekaarti saab osta meie kodulehe

e-poest.

Sarnased artiklid