Kas laserepilatsioon tasub end ära?

Sisuturundus
Laserepilatsioon
Laserepilatsioon | Shutterstock

Tüütu karvkatte eemaldamine nõuab palju vaeva. Üheks parimaks lahenduseks peetakse laserepilatsiooni. Kuuleme ühe toimetaja esmamuljeid LaserMedi pakutavast laserepilatsioonist.

On loomulik tahta suurepärane välja näha ning sellest enesekindlust ammutada. Karvade katkumise, raseerimise, vahatamise, elektrolüüsi või keemiliste depilaatorite kõrval on võimalik kasutada efektiivset ning püsivat laserepilatsiooni.

Nii sattus ka meie toimetaja esimest korda LaserMedi iluprotseduure pakkuvasse kliinikusse. Sellised on tema muljed:

Kliinikus võtab mind vastu särav administraator, kes suunab mind esmalt arsti konsultatsioonile. Esmalt on arstiga põhjalik jutuajamine, sest laserepilatsioon pole mõeldud neile, kel on halvaloomulised kasvajad või kes on rasedad. Ka muidu haigena, palavikus ja antibiootikume võttes, ei saa laserepilatsiooni teha. Selleks, et tagada naha turvalisus, tuleb peale antibiootikumikuuri 10 päeva oodata.

Nagu arst kinnitas, siis tegemist on valutu protseduuriga. Tarvilik on vaid enne protseduuri lepingu täitmine. Seejärel valmistatakse sind karvkatte raseerimisega epilatsiooniks ette.

Protseduur

Siis tuleb viimaks kasutusele laserepilaator. LaserMedis on kasutusel kaks laserepilaatorit. Vaid hiljuti lisandunud uus Lumenis Light sheer Desire epilaator ning LightSheer DUET laserepilaator. Kasutasime neist viimast, mille kohta leiab täpsemat informatsiooni SIIT. Masinal on mitu erinavat „otsikut“. Üks instrument võimaldab vaakumabi tehnoloogiaga suurema pinna pealt karvu eemaldada. Aparaat tõmbab naha vaakumisse ning avaldab pinnale laserkiirgust. See protseduur ei ole absoluutselt valus ega ka ebameeldiv! Küll aga kaasnes protseduuriga loomulik kärsahais.

 

Teine instrument oli väiksema otsaga, mis tegeles iga karvanääpsuga ükshaaval. Sel viisil eemaldati tugevamad karvanääpsud kaenla alt. Seejuures oli torkeid juba tunda, kuid hiljem pandi õrna punetuse vastu kaenla alla ka väiksed külmakotid. Kusjuures soovi korral leevendab nahaärritust ka Benpanthemi kreem.

LightSheer DUET peenike ots
LightSheer DUET peenike ots | Toimetus

Arst lisab, et kõige esimene protseduur on kõige efektiivsem, siis on tulemus kiiresti näha. Uued karvad, mis esimese protseduuri ajal veel olemas ei olnud, hakkavad kasvama ca 10 päeva pärast. Uut protseduuri võib korrata 4 nädala pärast. Et täiesti sile tulemus saavutada, tuleks laserepilatsioonis käia 4 -5 korda kindlasti.

Märgatav tulemus:

Kliinikust väljudes mõtlen, et jah, siia tulen ma kindlasti tagasi, sest järgmiseks suveks ma tahan kindlasti endale siidiselt siledaid jalgu!

Kes soovib samuti kiirelt ja tõhusalt karvadest vabaneda, siis selleks tasub kindlasti külastada LaserMedi Esteetilise Meditsiini Kliinikut. Kliinik asub Tallinna vanalinnas, Aia tänaval:

LaserMed Esteetilise Meditsiini Kliinik

Sarnased artiklid