Katsetasime ise: kuidas kupumassaažiga kodus ise tselluliidist ja kortsudest vabaneda?

Sisuturundus
Kupud.ee

Keha nahahoolduse üks vaieldamatuid pärle on kupumassaaž, mis toimib nii kortsude, tselluliidi, venitusarmide kui ka üldise naha heaolu hüvanguks. Testisime seda ka omal nahal!

Juba mõnda aega on olnud naistel võimalus endale kodus ise kupumassaaži teha ja saavutada kõigest 2-4 nädalaga suurepäraseid tulemusi. Kasutasime võimalust ning vaatasime, kuidas www.kupud.ee poolt pakutavad kupumassaaži kupud koos kasutamiseks vajalike nahka turgutavate õlidega tegelikult toimivad!

Kuidas kupumassaaž täpsemalt toimib?

Tänapäeval kasutatakse kupumassaažiks silikoonist või kummist kuppe. Kupu kehapinnale asetamisega imeb see endasse palju pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka. Selle tulemusena saab kupuga masseerides kudesid intensiivselt töödelda, parandades seeläbi organismi lümfi- ja vereringet ning ainevahetusprotsesse. Kupud aitavad paljude toimete seas vabaneda nahal mügarikena nähtavast tselluliidist, vähendada ümbermõõtu ja trimmida nahka ning aitavad samuti venitusarmide vastu.

Vaata videost järele, kuidas endale kupumassaaži tegemise protseduur välja näeb:

aata videost järele, kuidas kupumassaaži endale ise kodus teha

Kehakupud: (vaata katsetatud toodet SIIT

Esimene katsetaja: Kõhule kuppude tegemine oli „äge tunne“. See justkui ampsaks ebasoovitud peki ära! Liiga pikk kuputamine oli alguses muidugi liiast ning mingil hetkel tuli vaakumit järgi anda. Ühel õhtul suutsin kuputama hakates aga õlikorgi katki teha, misjärel oli kuputamismaterjali rohkemgi kui piisavalt. Kuputamine pole ehk minu jaoks, kuid see on ka mugavuse ja aja võtmise küsimus. Rääkisin ka oma sõbrannaga, kes on juba mitu kuud kuputanud. Ta ütles, et tema proovib oma topeltlõuast lahti saada ja pidi ka 2-3 korda nädalas kuputama.

Teine katsetaja: Kehakupuga kuputades võivad kupumassaaži kuuri alustades vahel nahale tekkida ka mõned sinikad, nagu minul. See on aga normaalne ja üsna kiiresti kaduv nähtus. Mõnel need tekivad, teisel mitte, oleneb lihtsalt nahatüübist. Alustada tasuks samuti tasapisi ja väiksema vaakumiga, et sinikate tekkimist vältida. Samuti tuleb nahale panna piisavas koguses õli, et kupp saaks nahal hästi libiseda. Kuivalt kuputades hakkab nahk kiskuma, läheb kuumaks ja valusaks. Tulemus oli aga märgatav: tänu 3 nädala jooksul tehtud kupumassaaži kuuridele on nahk mu jalgadel kindasti siledam! Ümbermõõtu paraku ei mõõtnud.

Näokupud: (vaata katsetatud toodet SIIT)

Näokupuga olen samuti kuputanud 3 nädalat, et saada lahti oma silmade vahel olevast kurjuse kortsust. Igapäev ei kuputanud, kuna mu nahk on päris õrn. Näokupuga tulebki plaanipäraselt kuputada 2-3 korda nädalas. Aga kas see on toiminud? Siledam on mu kurjusekorts küll ja pole enam nii sügav. Kuna see on juba hea mitu aastakümmet seal olnud, nõuab sellest täielikult vabanemine mõistagi aega. Lisaks hoiatan, et õrna ja õhukese nahaga tuleb alustada ettevaatlikult, et ei tekiks tahtmatuid verevalumeid.

 

Katsetaja kokkuvõte: Kas kuputamine toimib? Ikka toimub, kui teha seda järjekindlalt, süüa tervislikult ja piisavalt liikuda. Ja kindlasti ei tohi ära unustada sobilikus koguses vee joomist.

Õlid: Nagu mainitud, siis oluline osa kupumassaaži juures on õlidel. Neid on võimalik valida vastavalt enda nahatüübile ja eelistusele. Meie proovisime jojobaõli ja Avokaadoõli.

Katsetatud tooted
Katsetatud tooted | Toimetus

 

Kupud.ee veebipood on Eesti turul tegutsenud peaaegu 7 aastat ning praeguseks kasutab nende kuppe kodudes üle Eesti juba üle 20 000 naise, kellelt on saadud väga palju positiivset tagasisidet. Lisaks www.kupud.ee e-poele on kupud saadaval Tallinna ja Tartu Kaubamaja ilumaailmas ning Tradehouse Ilukaubamajades üle eesti.

 

Külasta veebikaubamaja: www.kupud.ee

Kuputajad Facebooki´s: www.facebook.com/Kupud/

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid