Kingitus kehale ja juustele - Itaalia kvaliteet ja looduslähedus

Sisuturundus

Ilutooted on alati kindlaks kingituseks, kui valida looduslikud ja kvaliteetsed tooted, nagu pakub Linea Shop.

Linea Shop pakub kvaliteetseid ja looduslikke ilutooteid. Särava naha tagamiseks hooldavaid kreeme, tõhusaid juuksehooldus- ja hügieenitooteid ja palju muud.

lineashopj2.jpeg

Linea Shop kingid
Linea Shopl rikkalik kingivalik

 

1.  Pantenooli kreem tätoveeringutele – kui tuttaval on igal aastal uus tätoveering, siis kulub talle kindlasti ära tätoveeringu järelhoolduseks mõeldud nahka hooldav kreem. (vaata lähemalt)

 

2. Juuksehooldus tšilliga – tšillipipra bioekstraktiga värskust loovad šampoon ja juuksekreem, mis mõjuvad juuksekasvu stimuleerivalt. (vaata lähemalt)

 

3. Siidi-lina juuksehooldus – mugavas kinkekarbis pehmust tagava siidiproteiiniga šampoon ja linaseemneõliga juuksekreem. (vaata lähemalt)

 

4. Kuldne vedelseep Süda – Beebipehmusega seep, mille õrn ja pehmendav koostis sobib kasutamiseks ka väiksematele pereliikmetele. (vaate lähemalt)

 

5. Reisikomplekt – lastesõbralik komplekt, mis peab igal reisil kaasas olema. Vedelseep, vannivaht, šampoon-dušigeel ja magusmandliõli. (vaata lähemalt)

 

 

6. Argaaniaõli kinkekomplekt – komplekti toimeaineks on „vedelaks kullaks“ nimetatud argaaniaõli. Selle mõju tuleb esile kolmeosalises komplektis 1) kehakreemis, 2) niisutavas näokreemis ja samuti 3) pudelis puhtas agraaniaõlis. (vaata lähemalt)

 

Linea Shopi Koduleht                  

Linea Shopi Facebook                  

Linea Shopi Instragram                  

 

Vaata ka Linea Shopi pakutavat Linea Natura juuksehoolduse tutvustust Hooaja saates:

Linea Natura juuksehooldus sinu kodus!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid