Kiudained, piimhappebakerid ning taimsed ühendid sinu seedimise ja tervise heaks

Sisuturundus
Hea tervis ja enesetunne tuleb seespoolt. | Shutterstock

Ilu ja tervis algab ikka seespoolt. Taula Pharma OÜ toidulisandid on head abimehed sinu soolestiku mikrofloora tasakaalustamisel. Samuti aitavad kiudained kaasa kaalukaotusele. Kiudained ja piimhappebakterid mängivad sinu organismis väga olulist rolli, sest immuunsus paikneb ju soolestikus. Tänapäeva elustiil, kus enamiku aja päevast veedame istudes nii kontoris kui kodus diivanil ning peame taluma närvipinget ja stressi, jätab see tervisele oma jälje. Tagajärjeks on kõhukinnisus, -puhitus, kaalutõus ja ka ärritatud soole sündroom. 

Loomulikult peaks ennekõike püüdma leida oma ajabilansis võimalusi liikumiseks ning samuti vaatama, et toit oleks mitmekülgne ning sisaldaks rohkelt kiudaineid. Kui kõhuvaevused siiski ei kao, siis on tõhusaks abiks toidulisandid, mis aitavad raskest perioodist kenasti üle saada. 

Lepicol caps

Toidulisandi Lepicol kapslid aitavad tasakalustada rikutud soolestiku mikrofloorat. Soole mikrofloora tasakaaluhäire võib avalduda näiteks kõhupuhituse, kõhulahtisuse või kõhukinnisusena. Kapslid on kasulikud soolestiku mikrofloorale, normaliseerivad selle tegevust ning aitavad vähendada ebamugavustunnet kõhus.

Lepicol kapsleid tasub kindlasti kasutada  ka antibiootikumiravi ajal ning selle järgselt, aitab seedetegevust korras hoida ning toetab immuunsüsteemi.
Kapslid on suurepärane toidulisand ka reisijatele. Suurest pakendist jätkub tervele perele ka pikema reisi jaoks ja tarvitamist võib alustada juba enne reisile minekut.

Lepicol sobib igapäevaseks kasutamiseks lisakiudainete ja – piimhappebakterite allikana. Toidulisand
sisalab lahustuvat kiudainet inuliin, piimhappebaktereid ning kõrbe-teelehe seemnete pulbrit.

Alustada tuleb muidugi alati väikseimast annusest ja suurendada seda vastavalt individuaalsetele vajadustele ja eesmärgile. Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed võiks võtta 1-7 kapslit 1-2 korda päevas vähemalt pool tundi enne sööki koos 1-2 klaasi veega.

Lepicol kapslid. | Protexin

Lepicol Lighter

Toidulisandi Lepicol Lighter koostises sisalduv glükomannaan aitab vähendatud kalorsusega dieedi raames kaasa kaalukaotusele. Glükomannaani kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 3 g glükomannaani kolme ühegrammise annusena koos 1–2 klaasi vee või mahlaga enne sööki.
Toidulisand sisaldab kroomi, mis aitab hoida vere normaalset glükoositaset. Lepicol Lighteris sisalduvad koostisosad aitavad taastada soolestiku tasakaalu, toetada soolestiku tööd, pehmendada soolesisu ning vähendatud kalorsusega dieedi raames aitavad kaasa kaalukaotusele.

Kuigi ülekaal ei ole alati ainult valede söömisharjumuste ja vähese liikuvuse tulemus, on elustiilivalikutel sellele väga suur mõju. Vajalik on piisava hulga kiudainete saamine igapäevaselt, sest kiudained on olulised nii kaalulangetuse juures kui ka seedimise korras hoidmisel.

Toidulisand sobib hästi igapäevaseks kasutamiseks lisakiudainete allikana. Lepicol Lighter pulbri koostises sisalduv glükomannaan aitab vähendatud kalorsusega dieedi raames kaasa kaalukaotusele.
Lepicol Lighter tuleb manustada piisava koguse vedelikuga, et tagada aine jõudmine makku ja vältida lämbumisohtu. Diabeedihaiged peaksid enne Lepicol Lighter pulbri kasutamist konsulteerima oma raviarstiga.

Lepicol Lighter. | Protexin

Lepicol Plus pulber

Toidulisandi Lepicol Plus pulbris sisalduvad koostisosad aitavad taastada soolestiku tasakaalu, toetada soolestiku tööd ja seedimist, pehmendada soolesisu. Lepicol Plus sisaldab taimsete seedeensüümide kompleksi proteaas, betaiin, ingveri juurikas, papaiin, piparmündilehed, apteegitilli viljad, bromelaiin.

Kiudaineid ja seedeensüüme sisaldav toidulisand aitab vähendada kõhupuhitust ja -venitustunnet ning pärast sööki tekkivat raskustunnet maos.
Lepicol Plus sisaldab taimsete seedeensüümide kompleksi: proteaas, betaiin, ingveri juurikas, papaiin, piparmündilehed, apteegitilli viljad, bromelain.

Lepicol Plus pulber. | Protexin
Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid