Kodumaine disainmööbel üllatab nutikate lahendustega

kodus.ee
Sisuturundus
Funktsionaalsus, isikupära ning põnevad mustrid on kombineeritud põhjamaiselt karge disainikeelega. | Radis

Hästi valitud mööbel võib meie kodu sisustada aastakümneid – seetõttu tasub üles leida mööbliesemed, mis meid tõepoolest kõnetavad. Et sisustada kodu unikaalse ja pilkupüüdva mööbliga, tasub tutvuda eesti disainerite looduga. Kodumaine looming võib üllatada – funktsionaalsus, isikupära ning põnevad mustrid on kombineeritud põhjamaiselt karge disainikeelega.

Leia disain, mis sobib just sinu koju

Riiul PIX. Mitu korrust, mitu kappi, mis värvid – otsusta ise. Tänu laiale valikuvõimalustele saab iga kodu riiuli, mis sobib sinna kui valatult. | Radis

Vastupidav kasevineer on naturaalne materjal, millest valminud mööbel võib olla ühteaegu fantaasiarikas ning maalähedane. Nii ongi Radise disainerite loodud mööbel korraga praktiline, pilkupüüdev ning maitsekas. Et kõik tooted valmivad tellimustööna, saab ka tellija oma sõna sekka öelda – teab ju koduomanik ise kõige paremini, mis toonides mööbel sinna sobib.

Nutikad lahendused loovad kodule ruutmeetreid juurde   

Mahukas diivanilaud aitab kõik vajaliku ilusti ära paigutada. | Radis

Hea mööbli abil saab igasse majapidamisse ruutmeetreid juurde tekitada, kusjuures vägagi stiilselt. Lisaks kappidele ning riiulitele võib praktiliseks panipaigaks olla ka  diivanilaud. Avatud riiulite ning sahtlitega diivanilaud mahutab endasse nii mõndagi – lauapind ise jääb aga korda.

Kui diivanilaual on ka rattad all, ei peagi see alati diivani juures olema – laua võib hõlpsasti liigutada just sinna, kus seltskond parajasti viibib. Kuna Radise mööblit on töödeldud naturaalse ja kaitsva vahaga, võib ka snäkid või veiniklaasi rahumeeli lauale paigutada – kui midagi peaks kogemata lauale kukkuma, saab tekkinud plekid hõlpsasti eemaldada.

Sahtlite avamiseks ja sulgemiseks piisab õrnast vajutusest. | Radis

Mahukas kapp muudab terve toa mõnusamaks – kõik esemed saab organiseeritult oma kohale paigutada. Igal juhul tasub kappide ning riiulitega täita seinaorvad – nii kasutame ruumi maksimaalselt ära. Et Radise tootevalikus on rohkelt eri suuruse ning disainiga kappe ja riiuleid, leiab isikupärase ja maitseka lahenduse igasse ruumi.  

Nii mõnedki sisearhitektid Eestist ning Saksamaalt on välja toonud, et kollektsiooni Pix kummutid sobivad suurepäraselt nii linnakorterisse kui maamajja. | Radis

Minimalistlik disainmööbel sobib trendikasse linnakorterisse imehästi, samas mõjub naturaalne materjal mõnusana ka hubases maamajas. 

Tänu oma nutikale ja keskkonnasäästlikule lahendusele on riiul Criss-Cross Eesti disainiauhinna Bruno 2018 nominent. | Radis

Criss-Cross on riiul, mis püüab kõigi külaliste pilgud! Kui palju lisaruumi peab üks riiul looma, jääb igaühe enda otsustada – valida saab väiksema ning suure riiuli vahel. Kes tahab aga eriti mahukat riiulit, saab Criss-Crossi veelgi laiendada. Riiuli külge võib kinnitada mõned lisadetailid või lausa teise Criss-Crossi – iga detail on kui pusletükk, mida saab lisada ning ära võtta. Mänguline pusleriiul on Eesti disainiauhinna Bruno 2018 nominent.  

Hüpnotiseerivad mustrid magamistoas

Hüpnotiseeriv musrter annab karakterit kogu ruumile. | Radis

Magamisase, kaks öökappi, pilkupüüdev disainielement – seda kõike ühendab endas voodi MUSTER. Heledates toonides voodi annab magamistoale avara ilme, hüpnotiseerivad jooned aga isikupära. 

Ruumikas, rahulik ning isikupärane – hea kapp mahutab kõik vajaliku, aga ka kaunistab magamistuba. Riidekapid MUSTER ja HUH. | Radis

Riidekapid MUSTER ja HUH on rahuliku disainiga, kappide sahtlid ning uksed sulguvad imevaikselt.  Vaikne ja rahulik riidekapp sobib magamistuppa kui valatult, tänu pilkupüüdvale disainile on praktiline ese ka maitsekas sisustuselement. Mahukad kapid peidavad endas rohkelt riiuleid ning sahtleid – nii leiavad kõik riided endale hõlpsasti sobiliku koha ning kapp püsib kaunina ka seestpoolt.

Mööbel, mis kohandub soovidega

LIFT kohandub vastavalt vajadusele – riiulivahede kõrguseid saab muuta. | Radis

See minimalistlik pilgupüüdja mahutab nii mõndagi – erinevas suuruses riiulivahed loovad huvitavaid lahendusi. Kui üldjuhul peame asju paigutades arvestama mööbli mõõtudega, siis riiul LIFT arvestab hoopiski meie soovidega – riiulivahed on muudetava kõrgusega, mängida saab ka riiuli laiusega. Nii saab sinna ära paigutada igas suuruses raamatud ning lillepotid. Omaette sisustuselemendiks muutub ka kõik see, mis kord riiulitele paigutatud on – raamatuseljad, CD-plaadid ning vaasid ilmestavad interjööri ja kõnelevad meie huvidest, stiilist ning iseloomust. Muuseas – see nutikas riiul on kõige esimene Eesti toode, mis on kutsutud võistlema Saksa disauniauhindade konkursile. 

Söögilaud NAM NAM. Lauale pikkust lisavad vaheklapid on hõlpsasti kokkuvolditavad. | Radis

Ka söögilaud võib muutuda just nii suureks, kui parajasti vaja. NAM NAM on nutikas söögilaud, mis kokkupanduna enda ümber väiksema seltskonna istuma mahutab, mõnusalt ruumi jääb ka kõigele ümbritsevale. Kuigi NAM NAM pole eriti pikk, ei pea pikalt nuputama, kuidas kõik külalised sama laua taha mahutada – vajaduse korral saab laua hetkega meetri võrra pikemaks teha. See trikk käib lihtsalt -- lauaplaadi all on peidus hõlpsasti lahti ja kokku volditavad vaheklapid, mille abil lauda pikendada saab.

Kui söögilaud DINN oma tiivad laiali sirutab, muutub see ligi meetri võrra pikemaks. | Radis

Ka elegantne söögilaud DINN võib hetkega kasvada –  selleks tuleb lauaplaadi all asuvad „tiivad“ laiali tõmmata. Et valikus on rohkelt erinevaid värvitoone, võib igasse kodusse leida laua, mis sobitub nii ümbritsevate toonide kui ka ruumis viibjate arvuga.  

Naturaalsed viimistusmaterjalid hoiavad kodu ning keskkonna puhtana

Kummut MUSTER. | Radis

Kasevineerist valminud disainmööblit töödeldakse õlivahadega, mis on valminud looduslike toormaterjalide baasil. Kasutaja- ja keskkonnasõbralik viimistlusvahend laseb puidul hingata ning jätab iga mööblieseme ilme naturaalseks. Naturaalsete viimistlusvahenditega töödeldud kasevineer kodu jagama ka allergikute ning väikelastega.

Praktilise ning kütkestava disainmööbliga saad lähemalt tutvuda SIIN

Sarnased artiklid