Kohta suve Fra Mare Thalasso SPAs Haapsalus!

Sisuturundus
Fra Mare

Kuidas teisiti - ikka Fra Maresse, ikka Haapsallu.

Suvi on ikka sama koos niidetud heina lõhna, putukapõrina ning kokkutulemiste ja koosolemistega. Haapsalu ootab Sind ka ikka samamoodi koos oma väikeste tänavatega, mis juhatavad Sind sillerdavasse Vasikaholmi või Paralepa randa või veel mõne kauni lahesopi äärde. Vett on meil siin igal pool ja puhkust vähemalt sama palju või isegi rohkemgi. Kohvikud on oma väliterrassid avanud ning meelitavad Sind üksteise võidu keelt alla viivate maitseelamustega. Haapsalu Piiskoplinnus kõrgub nagu hall heatahtlik vanake üle Haapsalu vanalinna ja pakub Sulle jalutuskäiku oma südames ning kes teab, kui juhtud siia augustis, kohtad ka Valget Daami- teadaolevalt Haapsalu vanimat kummitust.

Kui juba Valge Daami peale jutt läks, siis tema ajatut lugu legendi vormis jutustame me igal augustil kolm õhtut järjest. Seega 12. – 14. augustil toimuv Valge Daami aeg ootab sind oma kireva ja mitmekesise kultuuriprogrammi ja meie, haapsallaste meelest maailma parima mööda peatänavat kulgeva käsitöölaadaga. Haapsalu suvi on tavapäraselt üritusi täis ning oma maitsele leiab siin midagi igaüks. Aga luban, et oma maitsele leiab vastava meie armsast linnast ka vaikuse armastaja- Haapsalu lihtsalt suudab kõike nagu võluväel.

Fra Mare Thalasso SPA asub just mugavalt linnamelust natuke eemal, mõnusa Paralepa ranna ääres ja majesteetliku männimetsa veeres. Vaid 30 minutit rahulikku jalutuskäiku Haapsalu südamest ning oledki keset rahu, mida täidavad hubane tuba, värske õhk, maitsev toit, lõõgastavad hoolitsused ja vapustav Thalasso Day Spaa sauna- ja basseinkeskus. Seega kui juhtumisi satub suvel sekka mõni vihmane päev, korvab selle täielikult saunatamine meie kuues saunas, ujumine sisebasseinis või pikemad ringid välibasseinis. Kusjuures omaette elamus on olla välibasseinis just vihma ajal- telli vihm ja proovi järele.

Haapsalu üks vaieldamatu tõmbenumber on meie enda Tagalahe muda, mida kasutatakse tervistavateks protseduurideks juba pea 200 aastat. Muda raviva toime avastas kuurortarst Carl Abraham Hunnius 19. sajandi alguses vaadeldes ühte vana kalurit, kes hoidnud paljaid jalgu jooksva leevendamiseks päikesest soojendatud mudas. Esimese mudaravila avas arst 1825. aastal ning sest ajast saati on Haapsalus hoitud vana traditsioone mudaravi pakkumisel leevendamaks eelkõige reumaatilisi haiguseid, kroonilisi liigese- ja lihasepõletikke ja lülisambahaiguseid.

Fra Mare Thalasso Spas pakutavad pikad paketid hoiavad ja annavad edasi vana traditsioonilist kuurortravi pakkudes oma hoolitsuste valikus nii mudaravi kui ka parafiinravi, pärli- ja ürdivanne, võimlemisi, massaaži ja veel palju muud. Lisaks tervistavatele hoolitsustele kuuluvad paketti ka kaks kuni kolm toidukorda, hubane majutus ja meie Thalasso Day Spaa sauna- ja basseinikeskuse igapäevane külastus. Lühemad- ühe kuni neljaöised paketid- pakuvad võimalust tõeliselt lõõgastavaks lühipuhkuseks. Kui aga sihiks on lihtsalt olla, vali majutus ja Sinu päralt on terve päev vabadust. Info pakettide, majutuse ja broneerimise kohta leiad meie kodulehelt www.framare.ee

Vali puhkus lummavas Haapsalus ja mõnusas Fra Mare Thalasso SPAs. Sel aastal on lootust erinevalt kahest eelmisest suvest nautida absoluutselt kõiki suveüritusi. Ja muidugi nautida iseennast, oma kalleid ja seda väga hindamatut aega, mida saate koos veeta.

Tule, kallis Sõber, Fra Mare ja Haapsalu on Sinu päralt!


Sinu Fra Mare

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid