Korea imepärane kosmeetika täidab nõudlikumagi ilugurmaani ootused

Sisuturundus
Ühinenud Ajakirjad

Koreacosmetics.eu tooted üllatasid oma tõhususega testijaid. Kvaliteetsed komponendid toodetes täidavad oma ülesandeid väga hästi. Ühelgi testijal ei tekkinud nahaärritust. Väärt hinna ja kvaliteedi suhtega ilutooted.

Laser Kannariiv Sun+

Minu esimene sõna selle toote kohta on „vau“! Uskumatult super toode. Tõeline pediküür minu oma kodus ja see toimib nii tõhusalt!

Varem ma sellist tõhusat kannariivi näinud ja kogenud polegi. Kui toote pakendist välja võtsin, siis päris tükk aega oli jändamist, et kile pealt kätte saada. Kile on väga õhukene ja ei näegi, kuidas ja millisest äärest lahti tuleb. Aga nii, kui kile eemaldatud sain, siis asusin oma kandade kallale.

Riiv on ühelt poolt kare ja teiselt poolt vähem kare. Ehk siis see tugevam pool ikka riivib väga hästi. Ma poleks uskunud, et mu kandadel nii palju vana ja surnud nahka on. Silmaga seda näha ei olnud.
Siis, kui sain suurema osa vana nahka  ära riivitud, tasandasin kandasid teise, vähem kareda riivi poolega üle. Mõnus on veel see, et selle suure riivi sees on ka veel väike riiv, millega on ülimõnus näiteks väiksemad pinnad siledaks teha. Kui jalad olid surnud nahast puhtaks küüritud, siis oi-oi kui siledad ja pehmed mu kannad olid.

Täna tunnen, et riivimisest on möödas nüüd 2 päeva, et üks koht on uuesti karedaks läinud, tuleb jalad uuesti üle käia. Ja veel, kui kannas on mõni sügavam pragu tekkinud, siis see kannariiv tasandab kenasti ära ja teeb ühtlaseks. Peamine, nahka katki ei hõõru ja pärast protseduuri jalad hellaks ei jää.
Veel on hea asi see, et kannariivi saab kasutada nii kuival kui ka märgadel jalgadel. Minule endale meeldib kuiva jala peal, nii tundub efektiivsem.

Mul on ka võrdlus olemas ühe firmaga, kellel on parateidel töötav kannariiv. See toode jääb küll tahaplaanile võrreldes Sun+ tootega.

Kasutades Sun+ kannariivi saad uhkeldada oma ilusate jalgadega. Milleks maksta 35 € pediküüri eest, kui on võimalus sama super töö ise kodus ära teha imelise vahendiga.

See toode peab kõigil kodus olemas olema ja seda investeeringut  ei pea kahetsema!

 

Secret Key Lemon Sparkling Peeling Padjakesed 1pack

Varem polnud ma sellist toodet proovinud. Kui pakendi avasin, siis esimene mulje tootest oli Sprite ehk siis Sprite limonaadi lõhn tuli ninna. Mõnusalt värskendav ja magus lõhn. Kuna mul endal on väga kuiv nahk, siis algul arvasin, et äkki kuivatab veel rohkem ära. Aga õnneks oli minu arvamus vale. Vatipadjad on tõsiselt värskendavad. Nägu ei kuivata, ei aja kipitama, ei hakka kiskuma. Nahk jääb mõnusalt sile. Arvan, et pikema aja kasutamise tulemusena kindlasti kortsukesed väheneksid, nahk on pringim.

Padjakesed on mõnusas pisikesed purgis, mida on hea ka kaasa haarata, kui näiteks reisile minna.

See toode sobib imehästi inimestele, kes tahavad oma näos vähendada pigmentatsiooni.

Proovisin neid puhastavaid padjakesi oma teismelise lapse peal, keda vaevab praegu akne ning naha puhastamine on sel ajal väga oluline. Teeb tõesti puhtaks ja eemaldab ka surnud naharakud. Puhastus on tõhusam, kui lihtsalt veega pestes.
Lõhn on väga meeldivalt värskendav.

 

Secret Key Black Out Pore Bubbling

Hästi äge toode. Kannad peale musta geeli, mis 3 minuti jooksul hakkab näol mullitama. Geel näo pealt maha ei voola. Mullide teke õrnalt kõditab nägu. Peale seda tuleb toode naha sisse masseerida ning nägu ära loputada. Ma leian, et see toode on ideaalne noortele/teismelistele, kellel on pisikeste vistrikutega probleem. Aktiivne süsi aitab näonahka puhastada, uuendada ja ravib ka põletikulisi kohti. Peale seda maski on näonahk paremas seisus. Isegi nina pealt enam ei näe komedoone, mis enne vastu vaatasid. Need on tõepoolest kadunud! Väga hea toode, mida kasutada alates teismelise east.

Minule see mask väga meeldis. Enamike maskidega hakkab nägu kipitama ja hiljem ka punetab. Selle maski puhul toimis kõik ideaalselt.
Näos oleks nagu šampanja vaht. Esilagu must geeljas keem muutub ajapikku mullitades üha heledamaks. Nägu jääb pärast pesemist pehme. Kreemitada polegi vaja.
Minu teismelise vinnilise lapse lemmik. Tõesti vähendab musti komedoone, leevendab punetavaid punnikesi. Pärast nädalast kasutamist on nahk heledam ja punetavad vistrikud on muutunud väiksemaks. Nägu pole enam nii rasune. Kindlasti jätkame selle maski kasutamist.
See toode oli ka testijate lemmik. 
 

Secret Key Gold Premium First Eye Patch

Silmapatju proovisin esimest korda. Tegemist on väga hästi lõhnava tootega. Kui paljakesed silma alla panin, siis alguses tahavad allapoole liikuda, vist on peal liiga palju geeli. Tunne on mõnusalt jahutav. Eemaldavad väga hästi tursed silmade alt, aitavad parandada silmavereringet ning võidelda silmaümbruse kortsukeste vastu.

Hoida saab padjakesi silma all umbes 30 minutit, siis hakkavad ära kuivama ja geel on kenasti nahka imendunud. Padjakesed ära võttes on silmaalused väga värsked ja siledad. Mulle meeldib neid padjakesi kasutada just õhtuti, kui töölt koju tulles on silmad väsinud, siis on tegemist väga hea turgutusega.
Padjakesed pakuvad pärast pikka väsitavat tööpäeva (pingsalt arvutit jõllitades) õhtul mõnusat leevendust. Silma alla veninud kotikesed tõmbuvad kenasti tagasi. Minule väga meeldisid. 

 

Tony Moly Petite Bunny Gloss Bar

Väga vahva välimusega „jänku“ huulepulk. Mõnusa koostisega, on hästi pehme huulte peal ja annab ka kena läike. Meeldib see, et jääb huulte peal väga loomuliku värviga. Huuled on pikalt pehmed ja hooldatud.

Tänaseks on minu jänku huulepulk rännanud lapse käekotti, sest nii kui ta seda vahva disainiga huulepulka nägi, pidi ta selle omale saama. Vahva toode, mis äratab kindlasti tähelepanu, kui kotist või taskust välja võtad.

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid