Kõrgele seatud R.O.C.S. hambapastade ootused õigustasid end täielikult

Sisuturundus
Pastad, mis pesevad tõhusalt ja täidavad oma ülesannet. | Tootja

R.O.C.S. hambapastad takistavad kaltsiumi ja teiste mineraalide kadu hambaemailist ning peatavad kaariese arengu algstaadiumis. Tootekontseptsioon ongi rajatud just haiguste ennetamisele, mis põhineb ohutul hambakatu eemaldamisel, selle tekkimise ennetamisel ja kõva hambakoe tugevdamisel. Võtsime mõned tooted testimisse, et selles veenduda.  

R.O.C.S. hambapastades sisalduv mineralin teeb tõesti imesid. Tegemist on looduslike koostisosade patenteeritud kombinatsiooniga, mille aktiivsus on säilinud just tänu ainulaadsele madala temperatuuriga toodete valmistamise tehnoloogiale. Tänu sellele on R.O.C.S. hambapastad  kõrge kaariese- ja põletikuvastase toimega ning tõhusa valgendava mõjuga.

Mineralin koosneb:

Bromelainist, mis eemaldab õrnalt hambakattu, takistab bakterite kogunemist hammastel ja suu limaskestal ning on põletikuvastase toimega.

Ksülitoolist, mis kõrges kontsentratsioonis kaitseb väga tõhusalt kaariest tekitavate bakterite eest. Sellel on ka probiootilised omadused ning see soodustab kaltsiumi imendumist.

Kaltsiumglütserofosfaadist ja magneesiumkloriidist, mis tugevdavad ja valgendavad hambaemaili.

Testijad proovisid kolme eritoimelist hambapastat nädala jooksul.

Minul õnnestus testida R.O.C.S. Sakura hambapastat.

Põhjus, miks ma valisin just selle hambapasta, on see, et mul on pikka aega olnud igemepõletik, mis ei taha mitte kuidagi üle minna. Põletiku ajal proovisin ka teisi hambapastasid, kuid nendega muutus põletikuline koht veelgi hellemaks.

Nädala aja kohta võin öelda, et Sakura hambapasta on mul haige igemekoha maha rahustanud, hell enam see koht ei ole, kui hambaid harjan. Tundub, et nädalaga on hambapasta mõju juba toimima hakanud.

Pasta ise on mõnus geeljas, väga hea lõhnaga ja hiljem jääb suhu ka pikemaks ajaks väga mõnus maitse. Olen optimistlik ja usun, et kui ma veel 2 nädalat Sakura hambapastaga pesen, siis on põletik täielikult kadunud. Ja veel, enne oli see haige igemekoht punetav ja paistes, siis täna näeb ige väga ilus välja ja paistetus on ka hamba juurest vähenenud.

R.O.C.S. erinevaid hambapastasid olen ka varem ostnud, ja just sellepärast, et need hambapastad sisaldavad xylitoli, mis hoiab hambaid terved ja ei lase aukudel tekkida. Ka oma lapsele olen ma algusest peale ostnud ainult R.O.C.S. hambapastat just xylitoli pärast.
Praegu peseb minu laps Barbarissi hambapastaga.

Võin alati kindel olla, et lapsel on korralikult hambad pestud ja kaitstud. Meeldib ka see, et hambapastad ei sisalda flouri, mis ei ole lastale kindlasti hea.

Kas ma tunnen ka erinevust, kui kasutan R.O.C.S. hambapastat? Loomulikult tunnen. Esiteks, teiste hambapastadega lähevad mul hambad hellaks. Hell valu käib hammastest läbi juba siis, kui pesema hakkan. Teiste proovitud hambapastedega jäävad hambad nn „karedad“, mitte siledad, kui keelega üle katsuda.
R.O.C.S. pastaga jääb suhu hästi värske tunne ning hingeõhk püsib puhtana palju kauem. Soovitan julgelt kasutada.
 

Mina sain proovimiseks R.O.C.S. Uno Calcium hambapasta.
Juba tuubi avades tundsin mõnusat aroomi, mis meenutas veidi piparmünti, sidrunit ja mandariini.
Muidugi hästi oluline on selles hambapastas kaltsiumi ja fosfori sisaldus. Minul on lapsepõlvest pealei väga pehmed ja kehvad hambad. Olen pidanud seetõttu lisaks tarbima kaltsiumi tablette. Loodan väga, et R.O.C.S. hambapasta pikemal kasutamisel kaob mul vajadus lisaks kaltsiumi süüa. Minul oleks väga vaja tugevdada hambaemaili.  Jätkan pikemalt selle hambapasta kasutamist ja vaatan, mis saab.
Minul pole ka kõige valgemad hambad. Selles osas võin kohe öelda, et nädalaga on pilt muutunud. Kollakat tooni on kohe selgelt vähem.

Ja mis eriti oluline – mul oli ühel esihambal mingi imelik suurem tumedam laik. See on ära kadunud.
Muide, väga meeldiv on see, et hambapasta ei vahuta, vaid just peseb. See on kindlalt kvaliteedi tunnus, sest tootesse pole täiteks pandud nn petuaineid, mis ajavad suu vahtu täis ja jätavad mulje, et hambad saavad puhtaks. Hambapasta peab puhastama, mitte vahutama!
R.O.C.S. hambapastaga tunned kohe väga selgelt juba lühikest aega harjates, et suu on puhas ja kuiv. Hambakatt kaob väga tõhusalt.
See hambapasta sobib hästi ka sellepärast, et mul on palju plomme ning hea oleks veidi emaili taastada.  Hammaste plombeerimise protsessis töödeldud hambakudedel on eriti suur vajadus mineraalainete järele, sest hambakoe ja plommi kokkupuutepiirkonnas on kõrgenenud kaariese (taas)tekkimise risk. Pasta ei sisalda fluori.


Mina sain proovida R.O.C.S. kohv ja tubakas hambapasta mõju.

Sain proovida R.O.C.S. hambapastat, mis lubab eemaldada kõik pruunid laigud ja plekid hammastelt. Igapäevaselt olen kirglik suitsetaja, õhtuti meeldib ka vahel punast veini nautida.  Hambad on tänu sellele üsna hallika varjundi saanud.

Nüüd nädal aega olen seda hambapastat proovinud, võin  öelda, et hambad on tõesti valgemaks muutunud. Ühel hommikul sain kiita ka oma elukaaslaselt, kes ütles, et minu naeratus on säravam, kui varem. See kompliment oli eriti armas. Hambapasta on mõnusa aroomi ja maitsega. Seda tunneb isegi suitsetaja maitsemeel.

Ka minu elukaaslase, kes küll ei suitseta, aga peseb selle hambapastaga, hambad on nädalga tooni võrra heledamaks läinud.

Tunnen, et minu hingeõhk on kordades värskem, kui varem. Selle hambapastaga püsib värskus suus kauem, kui mõne teisega.

Olen sageli mõeldnud minna hambaid  valgendama,  aga nüüd tarvitan selle hambapasta lõpuni ja olen kindel, et valgendama hambaid ei pea. Saan oma tubakaplekkidest vabaks ka tänu R.O.C.S.-ile.

Sarnased artiklid