Kriiditahvel siseuksel – nutikas ja praktiline

kodus.ee
Sisuturundus
Kriiditahvliga uksele saab kirja panna ilusad mõtted ning olulise info. | Swedoor

Tihtipeale ei pöörata koduse interjööri sisustamisel ustele suurt tähelepanu. Samas on uksed oluliseks elemendiks igas ruumis. Uks võib olla tagasihoidliku disainiga ja peaaegu märkamatu, samas annab erksas toonis uks särtsaka karakteri tervele toale. Uksel võib olla mitu otstarvet – näiteks siis, kui selle ühel küljel on tahvel, millele saab kriidiga kirjutada ja joonistada.

Universaalne lahendus pakub rohkelt võimalusi

Tahvliga ukse raamid ning teine külg võivad olla ükskõik mis toonis – kauni lahenduse leiab igasse interjööri. | Swedoor

Maitsekad kriiditahvliga puituksed on Swedoori tootevalikus. Kriiditahvliga uks on nutikas ja universaalne lahendus. Kriidiga saab uksele kirja panna olulist infot, samas võib uksele ka joonistada. Kui tahvel on parajasti tühi, mõjub see lihtsa ja minimalistlikuna. Ukse raamid ja teine külg võivad olla ükskõik millises värvitoonis – kauni lahenduse leiab igasse interjööri.

Kriiditahvliga uks on asjalik, aga ka lõbus. Lastele toob palju rõõmu teadmine, et uksele tohib kriidiga joonistada. Seega sobib selline uks lastetuppa suurepäraselt – tahvel pakub rõõmu ja tegevust, kuid ei võta enda alla lisaruumi. Samas võib tahvliga ukse paigaldada hoopis elutuppa või koridori. Kui aga külaliste saabudes on soov jätta ruumist soliidsemat muljet, saab pildi ära kustutada. Esiku või koridori uksel asuvale tahvlile saab jätta sõnumeid ning meeldetuletusi teistele pereliikmetele – käepärane ja tore.

Lastele toob palju rõõmu teadmine, et sellisele uksele tohib kriidiga joonistada. | Swedoor

Kriiditahvel on praktiliseks elemendiks ka köögis. Uksele saab kirja panna poenimekirja või õhtusöögimenüü. Väga mõnus, kui köögis on alati silme all mõni retsept, millest inspiratsiooni ammutada. Üles võib kirjutada huvitavaid retsepte, mida lähiajal katsetada, või hoopis lemmikroogade retsepte, mida läheb aeg-ajalt niikuinii tarvis. Tahvlile saab alati kirja panna ka mõne inspireeriva mõttetera.

Mobiilirakendus aitab valida sobiva ukse

Mõnikord võib olla raske ette kujutada, milline uks sobib koju kõige paremini. Swedoori Door Designeri mobiilirakenduse abil saab enne ukse soetamist vaadata, kuidas see ümbritsevaga kokku sobitub. Selleks tuleb nutiseadmega teha ukseavast foto. Seejärel tuleb pildistatud ukseaval paika sättida ukseraami nurgad ja siis saabki sobitada sinna Swedoor ADVANCE-LINE uksi. Lisaks eri mudelitele saab rakenduse abil leida uksele sobivaima värvi.

Kui sobiv uks on leitud, tuleb vajutada nuppu „SALVESTA UKS“. Nii jääb pilt seadme pildigaleriisse. Et valitud uks endale soetada, näita pilti lihtsalt edasimüüjale — lähima edasimüüja leiad samuti rakendusest. Tasuta eestikeelne rakendus on kättesaadav nii Androidi kui ka iOSi operatsioonisüsteemis.

Rohkem informatsiooni kvaliteetsete koduuste kohta leiad SIIT.

Sarnased artiklid