Kuidas kujundada üürikodu?

kodus.ee
ÜÜrikodu kujundamisel tasul esmalt omanikuga läbi rääkida - äkki võib korteris siiski mingeid muudatusi teha. | Shutterstock

Tahaksid kodu kujundada, aga probleem on selles, et elad üürikorteris? Briti disainiblogijad jagavad kodus.ee vahendusel nutikaid nõuandeid üürika kujundamiseks!

"Tegelikult tasub muidugi alati üürileandjaga esmalt rääkida - äkki on siiski korteris remondi tegemise või ümberkujundamise võimalusi, millega üürileandja oleks nõus," soovitab disainiblogi "The Pink House" autor Emily Murray. "Aga üürikorterile aitavad uut nägu anda ka vaibad, padjad, korralikud kardinad. Samuti vabalt ringi tõstetavad, näiteks string® riiulid, mis võivad olla ka suurepärased ruumijagajad," soovitab ta. Viimase näol on tegemist ajatu disainiga riiulisüsteemiga. mida toodab Rootsi mööblitootja String Furniture, lisa võib vaadata siit.

2LG Studio disainerid-blogijad Jordan Cluroe ja Russell Whitehead soovitavad katsetada ka tänapäevast ja kergesti eemaldatavat vinüültapeeti või siis näiteks vinüülmustreid (nt triibud vms), mida on lihtne seinale kleepida ja pärast muretu eemaldada.

poll: 

Sarnased artiklid