Kuidas saada Barbi jalad? LPG aitab!

Sisuturundus
LPG protseduur
LPG protseduur | Shutterstock

Tallinna kesklinnas asub Kesklinna LPG. Tegemist on ilusalongiga, kus kaasaegse tehnoloogia abil on võimalik saada paremat toonust ja kehalist vormi. Saan öelda, et minu jaoks on tegemist täiesti uudse protseduuriga.

Kesklinna LPG Hooajas 23.09.2017

Ettevalmistavalt:

Milline sihtrühm LPGs käib? Vanuseliselt noorukid ja kuni 71 aastasteni välja. Ka mehed on oma kehaprobleemidega salongi oodatud.

Protseduurile minnes oli sees suur ärevus, sest ma ei teadnud täpselt, mida see LPG endast kujutab. Vastu võttis mind heatujuline Reet, kes teavitas põhjalikult LPGst. Näiteks ei tohi LPG tselluliidiravi teha rasedad, need kellel on haavandid, rasked südamehaiged ja põletike/kasvajatega inimesed. Mulle isiklikult meeldis, et taheti põhjalikult minu tervisliku seisundi kohta teada. See äratas usaldust ning näitas, et minu probleemidega tegeletakse individuaalselt.

ESIMENE PROTSEDUUR:

Reet juhatab mu kabinetti, kus on LPG masin ja massaažilaud. Selga tuleb panna spetsiaalne kostüüm - kehasukk ning seejärel laua peale pikali visata.

Massaaž selja pealt on ülimalt mõnus. Vägisi tahab uni peale tikkuda. Saan öelda, et enne lasen massaaži teha sellel imelisel masinal, kui mõnel mitteoskaval masseerijal. Reet räägib, et protseduuri käigus paraneb mul vereringe. Veel aitab LPG massaaž eemaldada organismi kuhjunud jääkaineid ning kehasse kinni jäänud vedelikku. Lisaks aktiveerub rasvade lõhustumine. Kuidas sellest aru saada, kas mu keha peab vedelikku kinni? Kuna ma olen istuva tööga kontoriinimene, siis mul väljendub see õhtul koju tulles paistes ja vahel ka valulikes jalgades.

Selja pealt liigub masin edasi masseerima minu tuharaid ning edasi jalgu. Ka jalatallad saavad läbi masseeritud, mis teeb hirmsasti kõdi ja nalja.

Pärast protseduuri

Üks kogu keha protseduur kestab umbes 45 minutit. Peale protseduuri tunnen, et mul on nii palav, nagu oleksin trennis käinud. Kaenlaalused on higised ja jalad surisevad. Jalgades on väga meeldiv tunne, saan aru, et veri on hakanud ringi käima. Nahk on mõnusalt vetruvalt pehme. Peale esimest protseduuri teksaseid jalga tõmmates on mul tuharate koht kottis. Ma olen tõsiselt üllatunud, sest arvasin, et esimene kord kindlasti mingit imet ei tee. Aga võta näpust, tõesti oli probleemkohtade ümbermõõdu vähenemist märgata.

TEINE LPG PROTSEDUUR:

Peale esimest protseduuri on juba jalgadel näha muudatusi. Nahk on siledam ja elastsem ning näha on ka tselluliidi vähenemist. Ka tuharate piirkonnas on muutused nähtavad. Nahk on rohkem trimmis ja tursed vähenenud. Mida tõi aga teine protseduur?

Ma ootasin teist LPG protseduuri väga, sest ilm on ootamatult külmaks läinud ja tunnen, kuidas niiskus on kontide vahele tulnud. Seega sobib massaaž ülihästi mind üles soojendama. Teise protseduuri käigus tehti klassikalist LPG massaaži. Massaaži käigus tunnen, kuidas kehas pinge langeb, vereringe hakkab jalgades kiiremini käima, tänu millele jalgade külmetamine väheneb (see vaevab mind pidevalt!) ja tean juba ette, et täna öösel magan paremini. Tõsi, LPG massaaž parandab unekvaliteeti.

Peale teist protseduuri jalad enam ei surisenud, kuigi tunne on ikka selline nagu oleks tund aega trenni teinud. Keha on soe ja kaenlaalused higised. Kõht oli õhetavalt punane. See pidi tähendama seda, et asi toimib, vereringe on kehas elavnenud. Peale protseduuri tekib joogijanu ja ka kohene vajadus wc-d külastada, sest jääkained eemalduvad neerude kaudu. Peale massaaži on vaja kindlasti juua klaas vett ja õhtu jooksul ka tass rohelist teed.

Täna on mu mõõdud veel samad, mis peale esimest protseduuri 100-70-95.

KOLMAS LPG PROTSEDUUR

Minu kolmas LPG massaaž algas juba hommikul kell 9.00. Nüüd julgen juba öelda, et minu jaoks on parim aeg käimiseks õhtul, sest LPG on lõõgastav. Kindlasti on inimesi, kellele meeldiks aga hommikul käimine. Protseduur ise oli sama, mis eelmistel kordadel, peale mida jalad jälle surisesid mõnusalt ja kõht õhetas. Koju tulles tegin ka kohe mõõtmised ära ja tuleb tunnistada, et sentimeetrid kahanevad... Kui alguses olid mõõdud 100-70-95, siis tänased mõõdud on järgmised: 97-70-91

4. JA 5. LPG PROTSEDUUR

Pean tõdema, et protseduuride kohta saan jätkuvalt vaid kiidusõnu öelda. Minu naha seisukord jalgadel on märgatavalt paranenud. Samuti, kui varasemalt õhtul töölt koju tulles olid mul jalad kergelt turses või paistes, siis enam seda ei ole, ehk mu jalgade tervis ja verevarustus on paranenud. Samuti olen märganud, et varasemalt "paksemad" põlved on asendumas naiselike põlvejoontega.

Lisaks on seedimine kiirenenud ning ümbermõõt on vähenenud, kuigi kaal on sama. Peale viiendat protseduuri on mõõdud 88-69-87 (vrd esimese protseduuri järgsete mõõtudega: 100-70-95)

6. LPG PROTSEDUUR

Minu 6 korda lpg-s on läbi saanud, kuid 4 korda jätkame veel mu jalgade trimmimisega.

Täna käisin lpg-s kus 45 minutit tegeleti ainult jalgadega. Protseduuri käigus võeti läbi kolm protsessi, kus nahka trimmiti, siluti ja anti ka toonust juurde. Minu jaldage salenemist ei näe mitte ainult mina vaid ka teised. Nädalavahetusel peole minnes panin jalga sukad. Kui minu „vanade jalgadega“ jäid sukad ülevalt ikka koledalt hoidma, selline lödev nahk-rasv jäi näha, siis nüüd on sukad jalas väga kenad. Ja ma ise tunnen ennast seksikama ja naiselikumana.

Kevadel sai proovitud korsett-body. Tõsi, kevadel oli see seljas väga ebamugav, hing tahtis kinni jääda. Ja nüüd selga pannes istub see ideaalselt ja kui mugav on seda tegelikult kanda. See näitabki seda, et mõõtmetelt olen ma saledam. Ka keha on voolujoonelisem ja naiselikum.

Mees ütles, et kui varem oli mul tuharad pehmed, siis nüüd on pringid ja voolitud. Neid sõnu tahab ju iga naine kuulda, et ta on ilusa kehaga.

Minu tänased mõõtmed: 88-69-90.

VIIMANE LPG PROTSEDUUR
 

änud on veel viimane lokaalne LPG protseduur reitele.

Nädal oli jäänud protseduuridest vahele ja ausalt öeldes oli tunda, et midagi on nagu puudu. LPG tekitab sõltuvust ja just selle heaolutunde, kus saab lõõgastuda. Aga kuna haigus ja väike põletus jalal tõmbas hoo maha, siis tuli pisike paus sisse.

Ma tõsiselt põdesin, et äkki mu mõõtmed suurenevad aga ei, ma olen endiselt samas mõõtudes J Ehk siis, LPG-s käies seal saavutatud mõõdud kiirelt ära ei kao. Kui kauaks need jäävad, eks see sõltub suuresti inimesest endast ja tema elustiilist ka.
Kindlasti hakkan LPG –s edasi käima, sest tulemus on silmaga näha ja seda kaotada ei tahaks. Siledad jalad on olnud mu ammune unistus.
On aru saada, et mu keha tänab mind, sest jalad ei ole enam paistes, vedelik ei jää mu kehasse kinni ja nahk on pringim ja siledam.
Aitäh LPG pere, et Te mulle sellise võimaluse andsite.

Kellele on LPG tselluliidiravi vaja?

Kõigile, kellel on tselluliidiga probleeme. Kindlasti inimestele, kes on hakanud dieeti pidama, kelle nahk on paksenedes välja veninud ning kõhnumise käigus on vaja see uuesti toonusesse saada. Täna on mu mõõdud 100-70-95. Jäänud on veel 5 protseduuri. Saame näha, mis mu mõõdud novembrikuu alguses on.

Kesklinna LPG pakub peale LPG ka mtmeid teisi tarvilikke ning usaldusväärseid iluteenuseid. Kohtumiseni Kesklinna LPGs!

www.kesklinnalpg.ee

www.facebook.com/KesklinnaLPG/

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid