Kuidas surfata, striimida ja mängida internetis ka kodu kõige kaugemas nurgas?

Telia
Sisuturundus
Telia

Elad era- või paarismajas aga tunned, et sinu koduinternet ei levi konstruktsiooniliste eripärade tõttu just täpselt sinna kus tihtipeale vaja? Tahaksid mõnikord suvel terrassil kohvitassi kõrval mõnusalt tööd teha või garaažis nokitsedes tennisele kaasa elada? Sellele ja kõikidele teistele wifi-ühenduse leviala kitsaskohtade probleemidele pakub nutika lahenduse Telia uhiuus Smart Wifi teenus.

Uue nutika teenusega saad mugavalt sujuva koduinternetiga katta ka kodu kõige kaugemad nurgad – olgu siis selleks garaaž, terrass, alumise korruse magamistuba või mõni kaugem tuba eemal tavapärasest võrguruuterist.

Koduinternet, mis levib veelgi kaugemale

 

Smart Wifi ruuter ja tugiseadmed katavad enda all kuni 240 m² leviala, nii on kasutajal võimalik valida sobiv pakett vastavalt oma kodu suurusele ning pere vajadustele. Lisaks on teenuse seadistamine ja ühenduste kontrollimine imelihtne ning mugav, selleks on vaja vaid Telia Smart Wifi rakendust. Kui internetiühenduses esineb aga tõrge, siis annab äpp sulle sellest samuti teada. Lisaks on võimalik sama äpiga jagada wifit oma külalistele või määrata pere väiksematele interneti kasutamise jaoks ajakava. Mugav ja nutikas, kas pole?

 

Kellele aga sobib Smart Wifi teenus?

 

Smart Wifi teenus on sobilik sellisele korterile või majale, kus tavalise ruuteriga ei levi wifi mingil põhjusel ühtlaselt. Näiteks võivad wifi signaali nõrgestada nii paksud ja tugevad seinakonstruktsioonid, elektroonikaseadmed kui ka pakettaknad. Kui su kodul on mitu korrust, sinu praegune koduinternet ei levi mugavalt soovitud ruumidesse või tahad nautida sujuvat netiühendust kevad-suvisel hooajal terrassil mõnusalt ja lõbusalt aega veetes, siis see teenus on just sulle.

 

Telia Smart Wifiga oled alati ühenduses ja naudid veelgi sujuvamat koduinternetti. Tutvu uue teenusega siin

Sarnased artiklid