Kuidas umbrohust vabaneda?
Ain Alvela
Hooldatud umbrohuvaba muru on silmale ilus vaadata ja jalale mõnus astuda. | Shutterstock

Kogenud aiapidajad teavad, et parim moodus umbrohuga võitlemiseks on õigesti hooldatud muru. Uue elamu juures aga see kogemus päevapealt ei maksa ja kõike tuleb otsast alata ning umbrohu tõrjeks erinevaid meetodeid kasutada.

Just juunis on viimane aeg lämmastikurikka väetisega väetamise ja kahjurite peletamise kõrval tegeleda ka aiamuru umbrohutõrjega. Kuna on teada, et tarbeaia, piltlikult öeldes siis kapsamaa pidajaid jääb järjest vähemaks ja moodi on tõusnud suured suhtelised lagedad majaümbruse muruväljakud, tuleb üha rohkematel koduomanikel tegemist teha visa umbrohuga, mis nende kauneid muruplatse risustama kipub.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid