Kupumassaažiga saad ise kevadeks näo siledaks ja keha vormi? Tselluliit ja kilod kaovad võluväel

Sisuturundus
Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, intensiivistab verevarustust. | Tootja/kupud.ee

Kevad pole enam mägede taga ning selleks ajaks tahame kõik kaunid välja näha. Oma kehale pilku heites märkame aga tselluliiti ja talvel korjunud ülekilosid. Kuidas sellest koormast lahti saada? Kas tuleb hakata käima massaažisalongides, mis on nii ajaliselt kui rahaliselt üsna kulukas? Tegelikult saab kodus ise edukalt tselluliidile säru teha - kupumassaažiga.

Tselluliit on kahjuks 80-90% naistest. Kusjuures tselluliit pole mitte ainult ülekaaluliste probleem, vaid võib esineda ka väga saledatel inimestel. Tselluliit on nähtav lohukeste ja mügarikena nahas (nn. apelsiinikoore nahk), sagedamini reitel ja tuharatel, kuid ka mujal piirkondades.
Tselluliidiga saab edukalt võidelda ka kodustes tingimustes, kus saad sobiliku aja ise valida. Tänu spetsiaalsele silikoonist massaažikupule ning regulaarsele kupuga masseerimisele kiireneb ainevahetus, nahk muutub siledamaks ning läheb rohkem trimmi, väheneb nii ümbermõõt kui ka tselluliit. Veebilehelt kupud.ee leiad kõik vajaliku, millega ise kodustes tingimustes tsellulliiti vähendada.


Organismist väljuvad mürgised jääkained
 

Kupumassaaž ehk teisisõnu vaakummassaaž sobib hästi lihastele, liigestele ja punktmassaažina. Kupumassaaž on eriline selle poolest, et spetsiaalne lihtsasti kokku surutav kupp tekitab vaakumi, mis saadakse kuppu kehapinnale asetades. 
Kupp imeb endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii vertikaal- kui ka horisontaalsuunas. Selle tulemusena saab kudesid intensiivsemalt töödelda, organismi lümfi- ja vereringet ning ainevahetusprotsesse parandada. 
Tänu sellele, et kupu abil paranevad kõik eelnimetatud protsessid ning kiireneb ainevahetus, hakkavad organismist väljuma  mürgised jääkained, mille tagajärel hakkab tasapisi vähenema ka tselluliit. Veel trimmib kupumassaaž nahka, puhastab poore, intensiivistab verevarustust.


Säru kortsudele ja venitusarmidele


Kupumassaaži abil vähenevad ka venitusarmid. Eriti hästi töötleb kupp n-ö uusi või hiljuti tekkinud venitusarme, kuid selle abil saab vähemmärgatavaks muuta ka sünnitusjärgseid või järsust kaalu tõusust tingitud venitusarme nii kõhul, puusadel või mujal.
Lisaks on saadaval ka väga tõhus kortse ennetava ning vähendava toimega näo- ning silmakupp.

Millal saab siis tulemusi nautida? Mõned näevad esimesi tulemusi juba nädala pärast, teised aga 2,5-3 nädala pärast. Kindlasti oleneb see nahatüübist ning sellest, kui palju tselluliiti nahal esineb. Soovitavalt tuleks tselluliidi märgatavaks vähendamiseks või eemaldamiseks teha endale kupuga massaaži esialgu aktiivselt kuu aega ning siis jätkata massaaži tegemist 2-3 korda nädalas. Peale seda võiks tulemuste säilitamiseks teha kupuga massaaži vaid kord nädalas.


Kuidas kehakuppu kasutada?


Kupuga masseerides tuleb kasutada masseeritaval piirkonnal rohkelt õli või kreemi, et kupp kehapinnal paremini libiseda saaks. Soovitatavalt kasuta 100% naturaalset õli, näiteks avokaado-, agraania- või jojobaõli.

Toimi järgnevalt: võta kupp kätte, pigista kokku, aseta probleemsele piirkonnale (näiteks reied) ning lase kupust lahti. Seejärel imeb kupp endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, mida saab ise hõlpsasti töötlema hakata.

Alusta kupuga masseerimist liikudes alati sirgjooneliste või ringjate liigutustega alt üles (vereringe suunas).

Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks kupumassaaži esialgu teha endale 5-6 korda nädalas, 7-15 minutit ühele piirkonnale. Hiljem võib jätkata kupumassaažiga 2-3 korda nädalas. Ära unista, et pärast kupumassaaži juua alati klaas puhast vett.

Nii keha-, näo ja silmakupu pakendil on kirjas kasutusjuhend, mida järgides on lihtne kuppe kasutada. Näokupuga tuleb lisaks kaasa ka põhjalik skeem õigete võtete jaoks. Seega ei pea sa kartma, et ei saa protseduuriga hakkama.

Kui kaua kupud kestavad? Tselluliiti vähendav kupp peab vastu keskeltäbi aasta. Võib kesta ka kauem, kuid võib ka vähem – see oleneb kui intesnsiivselt kuppu kasutada. Lõpuks võib muutuda kupp liiga pehmeks ning silikoon võib hakata murenema/pragunema.

Kuna näokuppu kasutatakse harvemini ning kokkupigistamise surve pole nii suur, siis näokupp kestab vähemalt 2-5 aastat õige hoolduse puhul. Silmakupuga täpselt samamoodi.

Pese kindlasti kupud peale iga kasutuskorda - nii tagad neile pikema eluea.


Kuidas kupp toimib?
 

1. Vaakum imeb endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ning nahka- tänu millele saab tselluliiti väga lihtsalt ise töödelda ning ravida.

2. Tänu kupu abil tekkivale vaakumile ning intensiivsele töötlemisele paraneb verevarustus, lümfiringe ning kiireneb ainevahetus.

3. Tänu kiirenenud ainevahetusele, paranenud vere – ning lümfiringele, väljuvad kehast mürgised jääkained ning tasapisi väheneb ka tselluliit.

4. Nahk muutub siledamaks ning läheb rohkem trimmi, kaovad ebameeldivad apelsinikoorelaadsed "mügarikud". Paraneb enesetunne nii seest kui väljast.

Rohkem infot leiad ka Faceebooki lehelt.

Järgnevast videost näed lähemalt, kuidas toimida.

www.kupud.ee

Tootja/kupud.ee

Sarnased artiklid