Kvaliteetset kohvi võib valmistada kasvõi keset metsa. Vaata, kuidas!

Kohvisemu
Sisuturundus
Aeropressi hindavad ka kõige valivamad kohvigurmaanid. Tänu oma kompaktsusele on seda mugav ka matkale kaasa võtta. | Kohvisemu

Isegi kõige suuremad kohvisõbrad üllatuvad kui kuulevad, et head kohvi saab valmistada ükskõik kus. Ka metsas matkates ei pea asendama head hommikukohvi lahustuva aseainega. Kohvisõbrad firmast KohviSemu on arvamusel, et kõrge kvaliteediga kohvi saab nautida igal pool ning variante on selleks mitmeid. 

Espresso ja treening - kaks ühes 

Handpresso Pump mahub seljakotti hästi ära -- nii saab ka metsas nautida kvaliteetset espressot. | Kohvisemu

Handpresso Pump on oma nime saanud selle järgi, et espresso valmistamiseks tuleb masinasse käsitsi vajalik rõhk pumbata. Matkale on seda mõnus kaasa võtta, kuna seadeldis kaalub vähem kui kilo ning ei võta palju ruumi. Nii mahub see vabalt ka seljakotti. Espresso saab valmistada jahvatatud kohvi või kohvitablettide abil. Tulemuseks on kvaliteetne espresso just seal, kus sa parajasti viibid.

Kohvigurmaani parim sõber – Aeropress

Aeropressi hindavad kõrgelt ka kõige valivamad kohvigurmaanid. Seda kasutatakse hea kohvi valmistamiseks ka kodudes. Aeropressi on väga mugav ka reisile kaasa võtta – see on kompaktne, kerge ning äärmiselt vastupidav. Kohvi valmistamiseks on vaja ka kuuma vett – kui kodus saame selleks kasutada veekeetjat, siis matkal on abiks lõke ning katel.

Värskendav kohvijook, mis on omaette maitseelamus

Ka külmpressitud kohv võib olla matkal sobivaks lahenduseks. Selline kohv on värskendav ning pakub unikaalse maitseelamuse. Jahvatatud kohvile tuleb lisada külm vesi, seejärell lasta sel 12- 36 tundi seista. Mingeid erilisi seadmeid ei olegi vaja – ainult kinnist anumat ja kannatlikkust.

Hea kohv kodust kaasa

Kui ajagraafik on tihe, võib kaasaskantava kohvimasina asemel kaasa võtta Mighty Mug termostassi. Nii ei kulu kohvivalmistamisele teel olles enam aega. Mighty Mug hoiab jooki kuumana kuni 6 tundi – nii jõuab kodust peaaegu et ükskõik millisesse Eesti otsa kohale, kohv on aga ikka veel kuum.

Head kohvi saab valmistada ka autos

Handpresso Auto abil saab saab oma sõiduvahendi muuta ratastega kohvikuks. | Kohvisemu

Et autos kohvi juua, ei pea tingimata bensiinijaamast läbi sõitma. Ka autodesse on loodud spetsiaalsed kohvimasinad. Handpresso Auto abil saab oma sõiduvahendi muuta ratastel kohvikuks – selleks tuleb kohvimasin ühendada auto sigaretisüütajaga. 

Keeda kohvi nagu kauboi 

Tõeline loodusenautleja võib valmistada kohvi ka „kauboi meetodil“. Selleks on vaja vaid jahvatatud kohvi ning kannu vee keetmiseks, võib-olla ka kauboimütsi täielukult autentse elamuse saamiseks. Niiviisi kohvi valmistamine on väga lihtne: vesi tuleb pajas keema lasta, lasta sel siis veidi jahtuda, seejärel lisada jahvatatud kohv. Nüüd tuleb segu pisut kuumutada ja lasta sel mõned minutid tõmmata ning ongi valmis. Tõeline kauboi-värk!

Kuigi kohvi maitse ning kvaliteet selle meetodi juures varieerub, on autentsuse skaalal see meetod täielikus tipus.

Kas oled oma lemmikmeetodi juba valinud? Kui ei, saad kaasaskantavate kohvitarvikutega lähemalt tutvuda KohviSemu koduleheküljel.

  

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid