Looduse puudutusega NURME kosmeetika

Sisuturundus
Tootja/Nurme

Nurme tootmistalu seinte vahel on enam kui kümme aastat toodetud unikaalset  looduskosmeetikat, mille eesmärk on pakkuda inimestele lihtsat ja puhast kehahooldust, mis hellitaks nahka ja meeli. Ka nii lihtsad asjad kui igapäevane näokreem, seep või kehaõli saavad olla positiivse energia allikaks. 

Nurme kaasasutaja ja juht Marit Tiits ütleb, et Nurme tooted sisaldavad üksnes loodusest pärit komponente – kõik lõhnad pärinevad looduslikest eeterlikest õlidest, mis on saadud taimedest ja millel on suur vägi. Taimelõhnade lummav maailm on Nurme tunnus. Lisaks kodumaistele nurmetaimedele on Nurme toodetes ka väärtuslikud taimeõlid, mis aitavad nahal ja juustel karmi talve üle elada.

“Erinevalt sünteetilistest lõhnaaine- test toetavad need eeterlikud õlid kasutajate vaimset ja füüsilist tasakaalu. Lisaks on Nurme tooted täiesti ohutud ja neid võivad kasutada pere kõige pisemad või kõige tundlikuma nahaga inimesed. Nurme on ka 100% julmusevaba ja lisaks kannab suurem osa meie toodetest ka veganimärgistust,” mainib kosmeetikabrändi looja.

 

Looduse jõud kandub inimesele üle

 

Iga eeterlik õli Nurme toodetes avaldab kasutajale positiivset mõju. Näiteks ilangilang rahustab närvisüsteemi, must pipar leevendab lihaspingeid, la- vendel soodustab uinumist, magus apelsin annab positiivse energialaengu ja nii edasi. Nurme looduslikes kreemides, ihupiimades, koorijates ja õlides sisalduvad koostisosad toetavad naha loomulikke kaitsefunktsioone ning naha uuenemist ja annavad sellele vajalikud vitamiinid, mineraalid ning antioksüdandid. “Meie toodetesse valitud lilled, taimed ja viljad pakuvad kõike seda, mida keha vajab, ning ei midagi üleliigset.

Kuigi Nurme toodetel veel ühtegi rahvusvahelist ökosertifikaati ei ole, siis juba aastaid oleme lähtunud Ecocert Organicu retseptuuri põhimõttest ja teinud ka tooraine valiku sertifikaadi nõuetele vastavalt. Nurme tootevalik laieneb pidevalt, sest üha rohkem inimesi eelistab poeriiulilt ostukorvi pista 100% looduslikku ja kodumaist kosmeetikat,” räägib Tiits.
Eelmise aasta lõpus tuli kosmeetikafirma välja kahe uue tootega. Esiteks kauaoodatud loodusliku ja alumiiniumivaba deodorandiga, mille kasutajad on tõeliselt hästi vastu võtnud.

“Kevadise eriolukorra ajal tulime koos koroonaviirusega turule ka Nurme pehmendavate ja aroomiteraapiliste kätepuhastusvahenditega. Need eristuvad teistest samalaadsetest oma pehmendavate omaduste poolest, kuna sisaldavad taimset glütseriini ja provitamiini B5. Peale selle oleme lisanud kätepuhastusvahenditesse ka looduslikke eeterlikke õlisid, mis jätavad käed hästi lõhnavaks,” lisab firmajuht.
Juba 2020. aasta lõpus tuleb Nurme esimest korda välja omanäolise kingikalendriga ja töö käib näohooldusvahendite tootmise suunas.

 

Mõeldud loodusest ja iseendast hoolivale inimesele

 

Iga uue toote ja retsepti loomine algab Nurmes põhimõttest, et see täidaks mingit kliendi vajadust: toimiks ootuspäraselt, teeks, mis lubatud, oleks puhas ja looduslik ning lõhnaks hästi.
“Kui need tingimused on täidetud, siis saab hakata testima, kas toode on stabiilne ja kui pikka säilivusaega saame lubada. Kosmeetikatootja võtab vastutuse mitte ainult kliendi ilu, vaid ka tervise eest. Seetõttu on iga uue retsepti väljatöötamise miinimumaeg keskeltläbi 12 kuud. Samas kulub mõnele tootele ka 3–4 aastat,” räägib Nurme kosmeetikabrändi juht.
Nurme klientideks ongi seetõttu inimesed, kes tunnevad huvi looduse ja loodust säästva elu vastu ning soovivad panustada paremasse ja puhtamasse keskkonda meie ümber. Kuigi põhilise ostjaskonna moodustavad Nurme kosmeetika puhul ikkagi naised, kes soovivad olla head nii enda kui ka looduse vastu, siis Nurme valikust leiab mõndagi ka meespere ja pere kõige pisemad.

 

Tutvu Nurme toodetega lähemalt WWW.NURME.EU või külasta Tallinna ja Tartu Kaubamaja või kauplust EERIN (Telliskivi 60A, Tallinn).

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid