Lõõgastu V Spas!

Sisuturundus
Basseinid, saunad ja hoolitsused - ikka kõik sinu tervise heaks. | V Spa

Tartlaste ja Tartu külastajate südametesse on pesa pununud Kvartali 4. korrusel paiknev spaakeskus, V Spa.

Kolm eri sügavusega basseini koos mitmekülgsete atraktsioonidega tagavad, et põnevat meelelahutust leiavad nii igas vanuses lapsed kui ka täiskasvanud. Spaakeskuse 13 erinevat sauna pakuvad mitmekesist võimalust nautida saunakultuuri paremaid palasid, kus temperatuurid varieeruvad nullilähedastest kraadidest jääsaunas ligi saja kraadini leilisaunas. Puudust pole ka Tartu vaatega aroomisaunast, kus leebete soojakraadide seltsis saavad kõik pereliikmed jälgida sügiseselt jahedat Tartut.

Igaõhtused saunarituaalid pakuvad kosutust, värskust ja uudsust ka kõige kogenumatele saunakarudele. Saunameistri juhendamisel saavad rituaalidest osavõtjad ennast leilisauna rituaalil vihelda ning külma jääveega kosutada, soola-aurusauna rituaalil oma nahka soola-õli seguga koorida, ning shea-või rituaalil end shea-võiga hellitada. Saunarituaalide perekonda kuulub oktoobri lõpust alates ka uus mudamaski rituaal soola-aurusaunas.

Peale spaakülastust saate valida ligi 80 maailma eri paikadest inspireeritud hoolitsuste seast, et enda lõõgastuskogemust Tartu südames pikendada. Heaolumaailma hoolitsuste lai valik ulatub Tai massaažidest kuni Eesti turbahoolitsusteni.

Sarnased artiklid