Madratsit ei tasu valida kiiruga. Mida tähele panna?

kodus.ee
Sisuturundus
Sobiv madrats ning sellega kaasnev rahulik uni äärmiselt oluline – nii kehale kui ka vaimule. | Napsie

Me magame oma elust ligikaudu kolmandiku, mistõttu on meile sobiv madrats ning sellega kaasnev rahulik uni äärmiselt oluline – nii kehale kui ka vaimule. Mitte ainult madrats – terve magamiskeskkond võib suuresti mõjutada meie tervislikku seisundit.

Mida tuleks madratsit valides tähele panna?

Madratsi pehmuse astet tuleks valida eelkõige peamise magamisasendi, keharaskuse- ning kumeruste järgi – madrats peab vormuma vastavalt keha vajadustele. Oluline on ka tähele panna, et survepunktid oleksid leevendatud ning et selg oleks magades oma naturaalses asendis. Vähetähtis ei ole ka hügieen – madratsikate olgu eemaldatav ning lihtsasti pestav. Tänapäeval on meil võimalus soetada endale madrats, mille spetsiaalne töötlus ei lase ka bakteritel madratsi sees paljuneda.

Belglased on välja töötanud uudse tehnoloogia  

Tihtipeale võib olla hea madratsi leidmine üsnagi ajakulukas töö – valik on niivõrd lai! Tegelikkuses otsivad enamik inimesi madratsitelt vägagi sarnaseid omadusi – toestatust, hingavust ja parajat pehmust. Nii töötatigi Belgia teadlaste poolt välja uudne tehnoloogia – Napsie madratsites on kombineeritud kõik madratsile olulised omadused.

Innovatiivseks lahenduseks on õiged materjalid – vetruvast vahukihist põhiosa, mille peal asub pehmust pakkuv mäluvaht. Neid kahte tehnoloogiat kombineerides on valminud madrats, mis on mõnusalt pehme, samas keha toetav. Nii ei vaju me liialt madratsi sisse ning tekib tunne, nagu magaksime pilvedel.

Vahuvedrude kiht kohandub vastavalt kehale, see liigub vastavalt vajadusele kõigis kolmes suunas. Just kohandumine muudab Napsie madratsid unikaalseks – samasugune madrats on ideaalne kõigi jaoks. Nii saavad ühel ja samal madratsil nautida kvaliteetset und ka inimesed, kelle eelistused ja ootused on madratsi osas erinevad. Napsie madratsil saab kvaliteetset ja tervislikku und nautida suur mees, samas võib see olla hoopis mõnusaks asemeks ka lapsele.

Keha survepunktid ei tohi pinget tunda

Hea madrats on disainitud nii, et keha survepunktid oleksid leevendatud. Näiteks külili magaja tekitab kõige rohkem survet oma õlgadele ning puusadele, mingil määral ka jalgadele – niisiis peaks madrats pakkuma nendele kehaosadele ekstra tuge. Just seetõttu paikneb Napsie madratsites kolm „mugavustsooni“. Tegemist on tsoonidega, mis pakuvad ekstra tuge nendele kehaosadele, mis seda just kõige rohkem vajavad. Tänu mugavustsoonidele pakub madrats kehale  tervisliku ning mugava magamisasendi.

Hea madrats hoiab kehatemperatuuri parajana

Magades meie keha higistab, seega peab madrats hästi hingama. Hea hingavusega madrats aitab magajal hoida parajat kehatemperatuuri – nii on meil suvel magada mõnusalt jahe ning talvel ei hakka külm. Vaadata tuleks ka, et voodi küljed ei oleks täiesti kinnised – siis saab madrats olla pidevas õhuringluses. Just seetõttu on eriti oluline ka õigete restidega voodipõhi. Vahuvedrud ning mäluvaht ei ole head ainult meie kehahoiakule – need materjalid tagavad ka madratsile korraliku hingavuse.

Spetsiaalne töötlus hoiab tolmulestad eemal

Kuna üldjuhul kasutame üht ja sama madratsit pikki aastaid, on hügieen madratsi puhul kindlasti oluline aspekt. Napsie madratsi kattes on spetsiaalne CleanEffect® töötlus. Selline töötlus aitab luua keskkonna, kus bakteritel, hallitusel ja tolmulestadel ei ole võimalik paljuneda. Ka madratsi kate on hõlpsasti pestav – see tuleb vaid madratsi ümbert ära võtta ning pesumasinasse visata.

Kodus.ee lugeja saab soodsamalt 

Soetades Napsie madrasi enne 6. augustit, saab kodus.ee lugeja 50 eurot soodustust! Selleks kasuta koodi "SUMMER" .

Napsie madratsid on algusest lõpuni Euroopa tooted—innovatiivne tehnoloogia pärineb Belgiast, madratsid toodetakse valmis Poolas. Tutvu mugavate madratsistega lähemalt SIIN. 

 

 

Sarnased artiklid