Milliseid kummikomme eelistada? Toimetus viis läbi suure kummikommide testi

kodus.ee
Sisuturundus

Kummikommilett võib poes silme eest kirjuks võtta -- valik on niivõrd suur! Samas on kummikommil ja kummikommil vahe. Toimetus prooviski erinevaid -- vaata, millise mekiga kommid võiksid sinu lemmikud olla. Kompsid ostsime meile lähimast Maxima kauplusest. 

Dino Sweet Berries -- mõnusalt pehmed marjakommid 

Mõnusalt marjased kummikommid. | Maxima

Pakki avades on tunda suvist metsamarja lõhna. Suvisel ajal on marjakomme mõnus nosida :). Marjad näevad väga nunnud välja -- visuaalselt on ilus vaadata. Kommid on hamba all mõnusalt pehmed. Ja veel millise lõhnaga... Punane on maasika maitsega ja magusam ning tumedam marjakomm on hapukama mekiga, tundub et tegemist on mõnusalt küpse mustsõstraga. 

Dino Fruit Coctail -- mõnusalt puuviljane kooslus

Juba pakki avades tungib ninna mõnus puuvilja lõhn. | Maxima

Väga, väga pehmed kommid, sulavad suus hästi. Kommid on hapuka mekiga. Alumine valge osa on vanilje maitsega ja ülemine osa puuvilja maitsega. Maitsed sobivad omavahel väga hästi. Kommikesed on erinevate maitsetega, on tunda näiteks viinamarja ning õuna maitset. Juba pakki avades tungib ninna mõnus puuvilja lõhn. 

Dino Cola Bottle -- Coca- Cola sõprade lemmik komm 

Coca-Cola sõprade lemmik. | Maxima

Ehtne Coca- Cola maitse, mis on pärast järelmaitsena veel tükk aega suus. Mõnusalt tummine tekstuur. Meeldib see, et kommid ei ole nii kõvad, kuid samas on neid mõnus nii närida kui lutsutada. Pakki avades tungib ninna tummine Cola lõhn. Selles mõttes üllatust või ahhaa efekti ei ole, sest tead juba ette ära, kuidas Cola maitseb. Kellele meeldib Coca-Cola, meeldivad kindlasti ka need kommid. 

Haribo Happy Cola -- hapukama mekiga Cola kommid 

Kui pakk avada, siis on tunda mee lõhna. | Maxima

Kummikommid on kõvemad kui DIno omad. Saab öelda, et isegi kordades kõvemad. Kommidel on juures hapukas mekk. Kui pakk avada, siis tunnen mee lõhna, mitte Colat. Ja paki pealt vaadates selgubki, et sisaldab meevaha. Kõik testijad, kes proovisid Dino Cola komme ja Haribo Cola komme tõdesid, et Dino on parem! On pehmem, koostis on nõtkem -- ei ole nii kummiselt kõva. Ja maitse on ehe! 

Dino Happy Bears -- nunnud puuviljakommid 

Kõik karukesed on maheda puuviljamekiga. | Maxima

Selles pakendis on eriti nunnud magusalt lõhnavad kummikarud. Kõik karukesed on maheda puuviljamekiga, aga millise puuviljaga tegemist on, täpselt aru ei saa. 

Pakendis on eri värvide ning maitsetega kommikesi. | Maxima

Kui Dino Fruit Coctail komme võrrelda Haribo Goldbären kummikommidega, siis need on üsna sarvased puuvilja mekiga kommid. Haribo omad on aga kummiselt kõvad. Pakendis on eri värvide ning maitsetega kommikesi, tunneb ära, et oranž on apelsini maitsega ja roheline on õunamaitseline. 

Haribo Phantasia kummikommid pakuvad lõbu laialt 

Neid oli mõnus süüa, kuna paki seest leiab konni võlukepikesi, losse ja palju muud. | Maxima

Võrreldes Haribo Goldbäreniga on need kommid tekstuurilt pehmemad. Alaosas asuv valge osa meenutab vahukommi, pealmine osa on nagu kummikommidel ikka. Neid oli mõnus süüa, kuna paki seest leiab nii konni, võlukepikesi, losse ja palju muud. Isegi täiskasvanutel oli lõbu laialt, kui pakist tuli näppude vahele tiibadega siga või sinine dinosaurus :) 

Dino Fruit Music kummikommid on eriti pehme tekstuuriga 

Pakis on puuviljane smuuti lõhn, leidub erinevad värve ning erinevaid maitseid. Need kummikommid on tekstuurilt hästi pehmed, hammustamisel meenutavad marmelaadi. Tahavad hammaste külge kinni jääda. Puvast värvi kommid meeldisid meile kõige rohkem.

Dino Sour Worms -- üks meie lemmikuid! 

Kuuma ilmaga on hapu komm ideaalne. | Maxima

Pakendis on hapud ussikesed -- kohe väga hapud. Ussikeste peal on suhkur, mis natukene tasakaalustab seda hapusust. Edasi närides tuleb aga hapusus kohe väga esile. Suhu jääb ka hapukas järelmaitse. Kuuma ilmaga on hapu kummikomm ideaalne. 

Üks meie reklaamiosakonna lemmikutest! 

Dino Blackcurrant rings -- mustsõstramaitselised kummikommirõngad 

Hapukad mustasõstra mekiga kommid, mille peal on suhkrune glasuur -- väga mõnusa miatsega. Lõhnab tõelise mustasõstra järgi ja maitse on originaalne, ei midagi võltsi. 

Meie järgmine lemmik! 

Niisiis -- millised kummikommid on need parimad? 

Pakkudes reklaamiosakonnas Dino ja Haribo komme, tuli töökaslastega jutu käigus välja, et nii mõnedki on oma lastele ning lastelastele varemgi Dino kummikomme ostnud. Miks? Sest DInod on pehmed ning maitsed on ehtsad. Haribo kommid on aga kõvemad, lastel ei ole neid hea närida. 

Minu laps ei olnud varem DIno kummikomme kunagi söönud. Peale tänast testimist ütles, et tema enam Haribot sõpradele ei paku, kuna mustsõstrakommid on ainult DInol olemas. Lisaks sellele küsis ta mult, et miks osad kummikommid tehakse nii kõvad ja teised jälle nii mõnusalt pehmed:) Jah, tuleb tõdeda, et nende maiuste tekstuur võib vägagi erinev olla. Ja rahakotile on Dino sõbralikum :) 

Sarnased artiklid