Mitu originaalset kingiideed sõbrale

Sisuturundus
Iga inimene rõõmustab, kui teda kingiga meeles peetakse. | Kaup24.ee

Mida kinkida heale sõbrale, kel on justkui kõik olemas? See on küsimus, millega meil tuleb pühade või tähtpäevade eel ikka ja jälle tegemist teha.

Tahaks ju lähedast millegi vahvaga üllatada ja teha teisel tuju heaks. Sest iga inimene, ka see, kel ongi kõik eluks vajalik olemas, rõõmustab, kui teda meeles peetakse.
Õnneks leidub terve hulk humoorikaid ja originaalseid kingitusi, mis sobivad nii jõuluvana kingikotti kui ka erilisteks tähtpäevadeks. Kui pea on ideedest tühi, siis ehk leiab alljärgnevate soovituste seast mõne väärt mõtte.

 

Lahedad, ent samas ka praktilised kingitused
 

Termostass on praktiline asi, mis võiks igaühel olemas olla. Just nimelt - igaühel -, sest kaasaskantav termos on individuaalne ese, mida teistega ei jagata.
Kuumakindel tass võiks olla omaniku moodi - on näiteks granaadi- , fotoobjektiivi- või ka rehvivirnakujulisi termostasse.

Kindla peale minek on ka vaimuka teksti või disainiga keraamiline kruus (näiteks omapärase käepidemega) või siis veidra kujuga (näiteks tagurpidi õllepudeli moodi) õlleklaasid või romantilised “musijäljega” veinipokaalid.

Praktiline ja samas ka humoorikas kink on ka vaimuka tekstiga põll, mida söögi tegemiseks ette sidudes on muie garanteeritud või siis mõni temaatiline T-särk (on emade, isade, laste ja isegi bosside särgid, spordifännide, armunud paaride jms särgid).
Need vahvad asjad ootavad kingiotsijaid Kaup24.ee e-poes.
 

Kingitused õrnemale soole
 

Peale teravmeelse kirjaga T-särgi või põlle võib naisterahvast rõõmustada ka mõne lillega. Õied on need, mis õrnemale soole sõltumata nende vanusest alati peale lähevad. Seda ka siis, kui tegemist ei ole elus lillega.
Näiteks päikesepatareide abil liikuv potilill on alati kaunis ja ei kastmist, ümberistutamist ega muud, mida tavaline potilill igapäevaselt tahab. Ainus, mida see potilill vajab, on tavaline päevavalgus, ei mingit ühekordsete patareide vahetamisega jändamist. Päikesepatareide toimel hakkab lill valguse käes oma lehti ja õisikut küljelt küljele liigutama.

Asjakohane ja oodatud kingitus on alati ka mõni hea parfüümtoode - tualettvesi, parfüüm või parfüümvesi või siis lõhnatoodete komplekt. See on asi, millega saab sõpra üllatada sõltumata sündmusest, kingisaaja vanusest ja soost. Laia valiku erinevaid parfümeeriatooteid leiad siit.

Vanaema, kes ütleb harilikult, et tal ei ole midagi vaja, rõõmustaks kindlasti, kui saaks kingiks vahva kootud kätesoojendaja, mille sees on kuumaveepudel. Kui tegemist on käsitööhuvilise vanaemaga, siis pakub kuumaveepudelit ümbritsev kätesoojendaja talle ilmselt palju inspiratsiooni ja edaspidi peab ta juba ise teisi samasuguse asjaga meeles.

 

Mehised kingid igas eas härradele
 

Mehed jäävad teatavasti elu lõpuni lasteks, mistõttu on nende jaoks igasuguse kiiksu ja vimkaga kingitused alati teretulnud.
Kui õllepurkidega õllekiiver, eurokupüüre kujutav WC-paber ja autorehvi meenutav äratuskell on rohkem pilakingitused, siis näiteks korralik metallist nimelise graveeringuga plasku on juba piisavalt soliidne asi, et sobida juubelikingituseks.

 

Kui kingituseks on pidu
 

Peoatribuutika on vajalik siis, kui meil on vaja üritust korraldada, ent tegelikult on peo korraldamiseks tarvilik kraam ka paslik kingituseks. Näiteks õhupallid meeldivad absoluutselt kõigile ja suur kimp värvilisi õhupalle on just selline väike kelmikas kingitus, mille võib julgelt kingitusi mitte soovivale sõbrale koos lillebuketiga üle anda.

Veel lahedam on üllatada sõbrannat või sõpra õhupallidest moodustatud nimega. Peoatribuutika alla kuuluvad ka kõikvõimalikud temaatilised kaunistused, mida erinevate tähtpäevade puhul kasutada ja ka ühekordsed nõud.
Miks mitte organiseerida heale sõbrannale katsikupidu nii, et dekoreerite ruumi ja korraldate toitlustuse? Iga värskelt lapsevanemaks saanud ema ja isa oleks sellise meelespidamise eest äärmiselt tänulik.

Igasugused stiilipeod sünnipäeva, pulma-aastapäeva või muu olulise sündmuse tähistamisel, leiavad sõprade-sugulaste seas kindlasti sooja vastuvõtu. Kui näiteks sõpradel hakkab kätte jõudma 25. pulma-aastapäev, siis võiks neile kinkida meeleoluka stiilipeo, kust ei puudu lookas söögilaud ja elav muusika.
Karnevali kostüümid, parukad ja kõik muu sinna juurde aitab külalistel hästi rolli sisse elada.

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid