Nahahooldus vastsele emale

Sisuturundus
Shutterstock

Emadus on kehale kurnav. Seetõttu on ka marrastused ja nahaärritused kergemad tulema. Need on aga nähtused, mille paranemisele saab ema ka omalt poolt kaasa aidata, kasutades selleks spetsiaalselt emadele mõeldud lõhna- ja värvaineteta määret.

Lapse sünd on eriline sündmus, kuid lapse kasv ja areng sõltuvad nimelt ema kaudu omastatavatest ainetest. Rasedus ja imetamine on seega emale kurnav ning selle tulemusena võib organismis aset leidvate muutuste toimel hakata nahk kooruma ja kuivama.

Kuidas saab ema enda naha eest hoolitseda?

Kahjustunud naha taastamiseks raseduse ja imetamise ajal tasub kasutada eriti niisutavaid nahahooldusvahendeid. Need taastavad raseduse ajal kooruma ja kuivama hakanud naha, tagades selle elastsuse ning vältimaks naha lõhenemist. Seeläbi on võimalik koos piisava vee tarbimisega nahka efektiivselt taastada.

Naha õrnaks ja ohutuks taastamiseks on vajalik tervendav vahend, mis stimuleerib naha taastus- ja paranemisprotsessi ega põhjusta liigset ärritust. Selleks on parim valik värvi- ja lõhnaainetata tooted, mis parandavad põletuse tulemusena tekkinud haavu, marrastusi või muid pindmisi nahakahjustusi.

RECREOL – mis see on?

See on spetsiaalselt emadele mõeldud dekspantenoolil baseeruv toode. Näidustused selle kasutamiseks on erinevad pindmised nahakahjustused. Näiteks väikesed põletushaavad, marrastused, kriimud ja lõhed. Samuti toetab see kiiritusravist, valgusravist või ultraviolettkiirgusest põhjustatud nahapõletike ravi.

RECREOL on saadaval nii kreemi kui ka salvina. Valik, kumba kasutada, sõltub olukorrast. Kreem on pigem suurtele nahapindadele, kuid salvi kasutamine on piiratum, kuid tõhusam.

RECREOL kreem

Sisaldab 50% vett ja 50% rasva. On kergelt imenduv ning sobib kasutamiseks suurtel nahapindadel. Kasutamiseks normaalsele nahale.

RECREOL salv

Sisaldab 80% rasva ja 20% vett. Sobib kasutamiseks kuivale nahale ja väiksematel nahapindadel. Imendumine on aeglane, kuid toime kestvam. Niisutav toime on suurem. Samas ei sobi kasutamiseks suuremate higinäärmete piirkondades.

 

Lähim apteek Grindexi käsimüügiravimiga RECREOL on leitav www.ravimiinfo.ee

 

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

 

 

Sarnased artiklid