Näita aeda: osale suvisel fotovõistlusel "Minu aed"

kodus.ee
Kaunis aed. Pilt on illustratiivne. | Shutterstock

Kodus.ee portaal kutsub kõiki lugejaid kuni 15. juulini fotokonkursile "Minu aed" oma mõnusat õueelu näitama - olgu aed suur või väike, oodatud on ka kaunid terrassid ja rohelised rõdud! Auhinnad kirjastuselt Ühinenud Ajakirjad ning Fiskarsilt.

Võistluse Grand Prix paneb välja Fiskars: selleks on Fiskars Waterwheel kastmisvooliku komplekt, mis sisaldab kõike, mida kastmiseks vaja – 15 m ulatusega kastmisvoolikut, reguleeritavat kastmispüstolit, vihmuti tuge, murupiiki, 2 kiirliitmikku vee koheseks peatamiseks ning tavalist liitmikku. Komplekt on mõeldud ürdi- või lilleaia ning ka suuremate alade vihmutamiseks.

Lisaks saavad auhinna ka kolm parimat: Fiskars kobesti, mis on sobilik tööriist mulla kobestamiseks ning lille- ja aedviljapeenarde valmistamiseks ning Fiskars Solid popup 172l aiakott, millega saab vedada suuri lehehunnikuid ja kitkutud umbrohtu; Light umbrohunuga, mis on disainitud umbrohu eemaldamiseks siseõuest või kitsastest kohtadest juurvilja- või lillepeenras ja Ergonomic suur murureha, mis mõeldud lehtede ja prahi riisumiseks suurtel aladel; samuti ajakirja Minu Aed aastatellimus kirjastuselt Ühinenud Ajakirjad.

Parimad selgitavad välja kodus.ee toimetus, ajakirja Minu Aed peatoimetaja Maarja Gustavson, Fiskarsi esindaja Triin Tähnas ja Kanepi Aiandi peaagronoom Merilin Saksing.

Kõigi võistluses osalejate vahel vahel loosime välja kirjastuse Ühinenud Ajakirjad raamatu "Saagikas ja värvikas aed". 

Võistlusel osalemiseks:

1. Hakka Kodus.ee Facebooki fänniks (vajuta Kodus.ee FB lehe päises «Like» ja "Follow").
2. Jaga Kodus.ee fotovõistluse teemalist postitust oma seinal Facebookis

3. Saada aadressil [email protected] 1-3 (võib ka rohkem) hea kvaliteediga fotot (vähemalt 800x517 pikslit) ja kirjalik lühitutvustus oma aiast, rõdust või terrassist. Fotod võid saata ka WeTransferi või Dropboxi lingina. Kui on, võid lisada ka oma aeda tutvustava video lingi. Kindlasti märgi ka ära fotode/video autor. Lisa ka kirjale oma kontakt, millelt saame sinuga kiirelt ja lihtsalt ühendust.

Nii oledki võistluses osalenud! Kõigi osalejate fotod avaldatakse kirjastuse Ühinenud Ajakirjad meediaväljaannetes. Võitjad teeme teatavaks Kodus.ee Facebooki lehel 20.juulil.

Sarnased artiklid